Strona główna > O nas

1. naszej historii

Pailian Aluminium i Yalian(Brand ZHL) są znakami handlowymi Guangdong Zhonglian aluminium CO Ltd.  Skupiamy się na najwyższej jakości wytłaczanych profili aluminiowych od ponad 25 lat w Chinach. Pailian Aluminium to specjalizuje się w profil aluminiowy aluminiowe indurstial i Aluminium CNC obróbka produktów.pailian brand.jpg  ZHL BRAND.jpg

PAILIAN MARKI ZHL MARKIZHONGCHANG-1.jpgALANS.png  

ZONGCHANG MARKI ALANOWIE MARKIGD LIENCED.jpg


2. nasze fabryki

Pailian Aluminium firmy znajduje się w największej strefy przemysłowej profil aluminium: Shishan miasto, Nanhai dzielnicy Foshan city, Prowincja Guangdogn, ChRL. Jako globalny dostawca profilu aluminiowego Pailian aluminium jest właścicielem fabryki 100 000 metrów kwadratowych, który jest wyposażony w 22 zestawy maszyny prasy aluminium.


factory view.JPG


Zobacz fatory oraz budynek biurowy.Struktura firmy


3. naszego produktu

Pailian wyrobów aluminiowych jest następująca:

1, profil aluminiowy Wykończenie walcownicze

2, profile aluminiowe anodowane

3, profile aluminiowe malowane proszkowo

4, profile aluminiowe Electrophresis

5, profile aluminiowe Sanblasted

6, obróbka aluminium CNC


4. produktu aplikacji

Profile aluminiowe są szeroko stosowane w budynku materiałów, takich jak

---Okna i drzwi aluminiowe

---Aluminiowe sun pokoje

---Aluminiowe systemy fasadzhonglian project.jpg


5. nasz certyfikat

Czujemy się zawsze, że wszystkie sukcesu naszej firmy jest bezpośrednio związane z jakością produktów (wyroby z Aluminium) oferujemy. Spełniają najwyższe wymogi jakości, zgodnie z ISO9001, ISO14000:14001 SGS wytyczne i nasz system rygorystycznej kontroli jakości.


lience.png6. produkcji sprzętu

1. jesteśmy zdolni do profili aluminiowych, profil aluminium anodowanie, proszkowa aluminium i obróbki CNC profili aluminiowych

2. z wyjątkiem profili aluminiowych Pailian aluminiowy profil firmy są szeroko okna i drzwi aluminiowe produkty gotowe wykonane.


图片6.jpg


Pailian Aluminium wytłaczania maszyny


图片7.jpg


Pailian Aluminium surowca stoczni.


7. produkcji rynku

Pailian aluminium jest w rankingu na Chiny pierwszej dziesiątce aluminiowy profil producent listy. Mamy klientów zarówno rynek krajowy, jak i oversea rynku. Pailian Aluminium Sales manager mówi płynnie po angielsku, dla dobra komunikacja. Jesteśmy dostarczanie profili aluminiowych do ponad 60 krajów, począwszy od dużych międzynarodowych organizacji do małych firm indywidualnych.


地图.png


8. nasze usługi

Oprócz istniejących już produktów formowane Pailian Aluminium CO także może produkować profili aluminiowych według rysunków lub próbek z naszych klientów. Kontrolujemy jakość wytłoczek aluminiowych krytycznie na każdym kroku podczas produkcji. Profesjonalny zespół pailian aluminiowe firmy są gotowi pomóc Ci w 24 hours'service.


pailian team.JPG