19@zl-alu.com +8618825982330

Aluminiowe wytłaczane uchwyty

Wytłaczane aluminium maszyny CNC Uchwyty wytłaczane ze stopu aluminium są naszymi powszechnymi materiałami do dekoracji wnętrz. Stosowane są głównie w szafkach i oknach. Mogą odgrywać dobrą rolę w ciągnięciu. Na rynku dostępnych jest wiele uchwytów ze stopu aluminium. Ceny różnych marek i różnych modeli ...

Opis

Wytłaczane aluminiowe uchwyty do maszyn CNC

Wytłaczane uchwyty ze stopu aluminium są naszymi powszechnymi materiałami do dekoracji wnętrz. Stosowane są głównie w szafkach i oknach. Mogą odgrywać dobrą rolę w ciągnięciu. Na rynku dostępnych jest wiele uchwytów ze stopu aluminium. Dostępne będą ceny różnych marek oraz różnych modeli i rozmiarów. To różne typy.


Opis produktów:

1. Nazwa produktu: profil ze stopu aluminium;
2, model stopu: 6063-T5
3. MOQ 500 kg na sztukę.
4. Wymagania dotyczące zamówienia: Wielkość zamówienia konwencjonalnych profili wynosi 500 kg na model.
5, sposób pakowania: stosowanie standardowych opakowań krajowych, zawierających folię termokurczliwą, papier outsourcingowy;
7, wymagania dotyczące dostawy:

EXW, FOB, CIF itp.

8. Pleśń ma znaczenie: Czas formy wynosi 10-12 dni roboczych, a forma jest zakończona. Głowica kęsa w odległości 1 metra jest dostarczana bezpłatnie do firmy w celu potwierdzenia, że jest sprzedawana po normalnej cenie jednostkowej, jeśli przekracza jeden metr;
9. Metoda płatności: 30% depozytu całkowitej płatności należy wpłacić do naszej firmy w momencie wydania oficjalnego zamówienia.
Rozmieść odpowiednie przesyłki natychmiast po uregulowaniu salda.

cnccnc_2

cnc aluminum handle 9001cnc aluminum handle 9003

cnc aluminum handle 9002cnc aluminum handle 9004


Nasza zaleta:

1. Klasa: Domowe okno rozpraszające ciepło ze stopu aluminium nadaje się dla różnych grup użytkowników budynku. Wysokowydajne okno ze stopu aluminium rozpraszające ciepło nadaje się do wszystkich wysokości i do różnych klas budynków, a jakość i żywotność może wytrzymać test o wysokim standardzie.

2. Wydajność: drzwi ze stopu aluminium nie są łatwe do odkształcenia i mają wysoką wydajność uszczelnienia.

3. Żywotność: Ze względu na wytrzymałość materiału i wysoki moduł elastyczności i odporności na zużycie okno o wysokiej wydajności ze stopu aluminium ma dłuższą żywotność.

4. Cena: w długim okresie cena wysokowydajnych okien ze stopu aluminium jest wysoka, ale żywotność jest długa, a kompleksowy stosunek cen jest równoważny.


Procedura


Referencje pakowania:

pakiet -5pakiet -4

FAQ:

P2: Jakiego koloru możesz użyć do malowania proszkowego? Grubość powłoki proszkowej?

Odp .: Możemy wykonać dowolny kolor lakieru proszkowego, pod warunkiem, że dostarczysz próbkę koloru. Nasza normalnie grubość powłoki proszkowej wynosi 60-80um.

P3: Jakiego koloru możesz użyć dla słojów drewna?

Odp .: Nasze najpopularniejsze kolory to Western Red Cedar, Australia Cedar, Jarrah I, Jarrah II, Chestnut, Bush Cherry, Bush Wood, Western Wood, Snow Gum itp. Jeśli potrzebujesz innych kolorów, możemy to zrobić w zależności od koloru próbki, które podajesz.

P5: Jaki masz certyfikat? Jaki jest twój standard

Odp .: Posiadamy certyfikat ISO. Nasz standard to DIN, AAMA, AS / NZS, Chiny GB.


Skontaktuj się z nami:

Josephine

Cel: +86 18825982330

Skype: zhonglianalu

E-mail: 6@zl-alu.com

Adres fabryki: # 2 Guohong Road, 2nd Industrial Park, Changhongling, Dali Town, Nanhai District, Foshan City, Guangdong.China.


Hot Tags: aluminiowe uchwyty wytłaczane, Chiny, fabrycznie, tanio, wyprodukowano w Chinach

Wyślij zapytanie