19@zl-alu.com +8618825438762

Profile aluminiowe szafki

aluminiowe profile ram szafek Aluminiowe szafki w obudowach to nowy kierunek rozwoju szafek. W pełni aluminiowe szafki to szafki wykonane z profili aluminiowych zamiast z drewna. Podzielony na dwa typy, jeden jest taki, że wszystkie profile oprócz sprzętu blatu są profilami aluminiowymi. ...

Opis

aluminiowe profile ramy szafy

Aluminiowe obudowy obudowy to nowy kierunek rozwoju szafek. W pełni aluminiowe szafki to szafki wykonane z profili aluminiowych zamiast z drewna.

Podzielony na dwa typy, jeden jest taki, że wszystkie profile oprócz sprzętu blatu są profilami aluminiowymi. Druga to rama wykonana z aluminium i wypełniona innymi materiałami pośrodku. Na przykład dodawanie płytek lub tablic ognia. Wymienione tutaj w całości aluminiowe szafki to wszystkie szafki wykonane z aluminium.

Zalety wszystkich szaf aluminiowych.

  1. Zero formaldehydu ochrona środowiska. Charakterystykę aluminiowych systemów profili do szafek w domach należy wymienić w zero formaldehydu, który jest bardzo ważnym punktem różnym od innych mebli z paneli drewnianych. Meble płytowe są w zasadzie wykonane z kleju, a formaldehyd jest niezbędnym surowcem. Dlatego drewniane meble panelowe są nierozerwalnie związane z formaldehydem. Aluminiowe szafki zasadniczo rozwiązały ten zdrowy problem.

  2. Wodoodporny i ognioodporny. Kuchnia jest nieodłączna od wody i ognia. Drewniane szafki często wytwarzają wilgoć i pleśń po kilku latach użytkowania. Jest to określone przez naturalne właściwości drewna. Aluminiowa obudowa została zmieniona na profil aluminiowy ze względu na swój materiał. Sam profil aluminiowy nie może rdzewieć, może być odpowiedni do długotrwałego wilgotnego środowiska, co nie stanowi żadnego problemu jako szafka. Temperatura topnienia stopu aluminium wynosi również tysiące stopni, ogniotrwałe spalanie.

  3. Wysoka wytrzymałość Zastosowanie tradycyjnych szafek przez trzy lub dwa lata spowoduje ugięcie drzwi szafy. To jest powód niskiej wytrzymałości szafki. Wytrzymałość aluminium we wszystkich szafach aluminiowych jest znacznie wyższa niż w przypadku sztucznych desek. Długotrwałe użytkowanie nie ulegnie deformacji. To kilkukrotnie większa żywotność niż tradycyjne szafy.

  4. Moda. Aluminiowe szafki mogą być wykonane w różnych kształtach zgodnie z wymaganiami stylu. Lub ogród lub szlachetny lub mały świeży lub prosty. Kształt jest zmienny.

  5. Do recyklingu. Szafki aluminiowe można poddać recyklingowi, a cena recyklingu wzrośnie. Być może cena odzyskana po dziesięciu lub dwudziestu latach może osiągnąć cenę szafki.

  6. Środek przeciw owadom jest łatwy do czyszczenia. Obudowy aluminiowe ramy szafy profile są w zasadzie bezobsługowe w użyciu. Dobrze umyj i szoruj. Jest łatwy w użyciu.

24

35

66


Przyjazny dla środowiska zero formaldehydu, nie zanieczyszcza środowiska, nadaje się do recyklingu
Wygodna: każdy demontaż i montaż, to znaczy łatwe do usunięcia, łatwe do reorganizacji
Inteligencja: Technologia i meble łączą się, aby określić jakość życia
Ciepło: Kolor jest zmienny, ciepły i stylowy, nie blaknie

Nasza zaleta:

1. Usługi w pełni obróbkowe:

2. Części do szlifowania, Części do obróbki, Części do frezowania i toczenia CNC, Części do frezowania CNC, Części metalowe do CNC, Części do szlifowania, Części do tłoczenia, odlewania i kucia, Usługi montażowe.

3. Zróżnicowana obróbka powierzchni, anodowanie, elektroforeza, natryskiwanie, przenoszenie ziarna drewna, piaskowanie, polerowanie mechaniczne itp.

Procedura


Referencje pakowania:

pakiet -5pakiet -4

FAQ:

P1: Jaki masz certyfikat? Jaki jest twój standard

Odp .: Posiadamy certyfikat ISO. Nasz standard to DIN, AAMA, AS / NZS, Chiny GB.

P2: Jaki jest czas dostawy próbek i produkcji masowej?

Odp .: (1). 2-3 tygodnie, aby otworzyć nowe formy i wykonać bezpłatne próbki.

(2). 3-4 tygodnie po otrzymaniu wpłaty i potwierdzeniu zamówienia.

P3: Jak zapewnić wysoką jakość?

Odp .: 1) Posiadamy własny warsztat produkcji materiałów i fabrykę matryc od 23 lat.

2) 21 linii produkcyjnych, 800 pracowników i pracowników powinno być dobrze przeszkolonych przed pójściem do pracy.


Skontaktuj się z nami:

Josephine

Cel: +86 18825982330

Skype: zhonglianalu

E-mail: 6@zl-alu.com

Adres fabryki: # 2 Guohong Road, 2nd Industrial Park, Changhongling, Dali Town, Nanhai District, Foshan City, Guangdong.China.


Hot Tags: aluminiowe profile szafek, Chiny, fabrycznie, tanio, wyprodukowano w Chinach

Wyślij zapytanie