19@zl-alu.com +8618825438762

Wykonany na zamówienie nowoczesny profil szafki kuchennej z aluminium w kolorze drewna

W ostatnich latach, trwałe i przyjazne dla środowiska produkty zdrowotne, szafa aluminiowa stała się publiczną ulubioną szafą, to jakie są zalety aluminiowych profili wykonanych w szafie?

Opis

Własny wykonano nowoczesny kolor drewna zbożowy szafka kuchenna aluminiowy profil wyciskania


W ostatnich latach trwałe i przyjazne dla środowiska produkty zdrowotne, aluminiowa szafka kuchenna stała się ulubioną ulubioną garderobą, a jakie są zalety aluminiowego profilu wykonane szafy?

1, rama szafek ze stopu aluminium wykonana jest z profilu anodyzowanego, profilu elektroforezy, profilowanego aluminium, profili aluminiowych malowanych proszkowo oraz profili aluminiowych z drewna. Zalety profilu aluminiowego są: trwałe, nie ma odkształcania, nie rdzy, nie ma zanieczyszczeń, hałasu, ciepła Izolacji, ognia i wodoodporności.

2, inteligentna struktura: profil aluminiowy szafa i szafy mogą wyregulować naprężenia wewnętrzne, aby zapewnić trwałe struktury profili aluminiowych.

Konstrukcja ramy szafy ze stopu aluminium jest naukowo zaprojektowana, jest odpowiednia do różnych grubości ścianek.

3, szafa aluminiowa i szafki wykonane są z profili aluminiowych wytłaczanych, z profilu aluminiowego nigdy nie zdeformowane i łatwe w montażu, wygląda jak moda, elegancka i luksusowa.

Rama drewniana szafka kuchenna aluminiowa rama


Szafka aluminiowa 7.jpg




Szafka kuchenna aluminiowa

Aluminiowy Pailian koncentruje się na niestandardowym wykonaniu nowoczesnego drewna kolor ziarna szafki kuchennej aluminiowego profilu wyciskania, który jest wyposażony w profesjonalną fabrykę. Z pomocą doświadczonych pracowników i zaawansowanych urządzeń możemy zapewnić wysoką jakość, wysoką precyzję i doskonały wygląd naszych produktów. Przyjdź i kup tanie produkty wykonane w Chinach.


Skontaktuj się z nami, aby otrzymać najnowszą cenę!

W przypadku produktu wzorcowego OEM nasz cytat dotyczy rysunku lub próbki.

Jeśli masz jakieś, skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Skype: zhonglianalu

M (Whatsapp) : +8613925948161

QQ: 1803250360

Emial: zhonglian1993@163.com


Wyślij zapytanie