19@zl-alu.com +8618825982330

Zabezpieczenie krawędzi obrzeży ściennych Płyta chodnikowa Płyta bazowa Profil aluminiowy Kicking line

Aluminiowa listwa przypodłogowa to nowy rodzaj nowoczesnych produktów do wymiany materiałów dekoracyjnych. Zachowuje równowagę wizualną w przestrzeni dekoracji i odpowiednio chroni róg.

Opis

Zabezpieczenie krawędzi na ścianach Listwa na deski rozdzielczej Listwa bazowa Kicking linia profil aluminiowy

Aluminiowa tablica rejestracyjna to nowy rodzaj nowoczesnych produktów do wymiany materiałów dekoracyjnych. Odbywa wizualną równowagę w przestrzeni dekoracyjnej i prawidłowo chroni narożnik. Profil aluminiowy wykonany z listew przypodłogowych jest prosty, stylowy, piękny, przyjazny dla środowiska, łatwy do zainstalowania.

Linia kopania aluminium jest szeroko stosowana w przemyśle dekoracyjnym. Pailian Aluminiowa wysokość płyty bazowej: 50,60,70,80,100,150; Długość produktu: 3 ~ 6 M. Efekt powierzchni: matowy anodyzowany, szczotkowany matowy, szczotkowany lekki, szczotkowany szampan, czarny, zboże drzewne i tak dalej.


Szczotkowany profil aluminiowy do ścianki wsporczej


Szampan Szczotkowany Aluminiowy Spódnica zarządu


Montaż listwy aluminiowej

Aluminiowy Pailian koncentruje się na ścianach krawędziowych listwy ochronnej do oklejania desek podłogowych profilowania aluminiowego, który jest wyposażony w profesjonalną fabrykę. Z pomocą doświadczonych pracowników i zaawansowanych urządzeń możemy zapewnić wysoką jakość, wysoką precyzję i doskonały wygląd naszych produktów. Chodź i kup tanie produkty wykonane w Chinach.


Skontaktuj się z nami, aby otrzymać najnowszą cenę!

W przypadku produktu wzorcowego OEM nasz cytat dotyczy rysunku lub próbek.

Jeśli masz jakieś, skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Skype: zhonglianalu

M (Whatsapp) : +8613925948161

QQ: 1803250360

Emial: zhonglian1993@163.com


Wyślij zapytanie