19@zl-alu.com +8618825982330

Profile aluminiowe do drzwi przesuwnych

sekcje aluminiowe do drzwi przesuwnych Cechy aluminiowych drzwi przesuwnych: 1. Lekka, wysoka wytrzymałość: Materiał stopu aluminium to przeważnie cienkościenny przekrój z pustym rdzeniem, niewielka waga, gęstość to tylko 1/3 stali, łatwy w użyciu i sekcja ma wysoką wytrzymałość na zginanie, wykonana z ...

Opis

profile aluminiowe do drzwi przesuwnych

Cechy aluminiowych drzwi przesuwnych:

1. Lekka, wysoka wytrzymałość: Materiał stopu aluminium to w większości cienkościenny przekrój z pustym rdzeniem, lekki, gęstość to tylko 1/3 stali, łatwy w użyciu, a przekrój ma wysoką wytrzymałość na zginanie, wykonany z aluminium Aluminiowe drzwi przesuwne są trwałe i mają niewielkie odkształcenie.

2. Dobra wydajność uszczelnienia: sam stop aluminium jest łatwy do wytłaczania, wymiar przekroju profilu jest dokładny, a precyzja obróbki jest wysoka. Rowek mocujący taśmę uszczelniającą został ukończony wraz z sekcją w procesie wytłaczania, co stwarza dogodne warunki do montażu materiału uszczelniającego, a dopasowanie pasowania jest również bardzo wysokie, więc cały efekt uszczelnienia jest bardzo dobry.

3. Piękny wygląd: po obróbce powierzchni stopu aluminium może wyświetlać różne kolory, takie jak złoty, srebrny i biały. Przestrzeń, którą można wybrać, jest duża, jest jasna i utleniona, a efekt dekoracyjny jest elegancki.

4. Silna odporność na korozję: warstwa tlenku glinu nie blaknie, nie odpada, nie wymaga malowania, jest łatwa w utrzymaniu i prawie nie wymaga konserwacji, co ogólnie zmniejsza koszty dekoracji.

Grubość aluminiowych drzwi przesuwnych: wspólny rozmiar drzwi przesuwnych w nowoczesnej przestrzeni domowej to szerokość: 600-900 mm, wysokość: 1900-2400 mm.

Grubość drzwi przesuwnych wynosi: duży push-pull 50 mm, 75 mm, 100 mm, większość z nich to 100 mm; małe push-pull 50 MM, 40 MM, 35 MM, większość z nich to 40 MM. Jest to obecny konwencjonalny rozmiar drzwi przesuwnych. W rzeczywistej dekoracji rozmiar drzwi przesuwnych zmienia się w zależności od konkretnej sytuacji.


Informacje o produkcie:

Model nr.: 828-1
Podanie: Przesuwne drzwi
Stopień: 6000 serii
Technika: Profile aluminiowe wyciskane i akcesoria
Hartować: 6063, T3 - T8
Rozmiary: Może być niestandardowy jako dostarczony projekt
Znak towarowy: Zhonglian
Pochodzenie: Guangdong
Rodzaj: Drzwi bramowe, kuchenne, balkonowe itp
Kształt: Ten sam rysunek.
Obróbka powierzchniowa: szczotkowana taśma anodowana.
Stop: Stop
Orzecznictwo: ISO, RoHS
Długość: 3-6 m
Zabarwienie: srebrny, złoty, szampański, czarny. itp.
Specyfikacja: SGS, Rohs, ISO
Kod HS: 76042990

13

profil aluminiowy szczotkowanego taśmy


4

aluminiowy profil drzwi przesuwnychReferencje pakowania:

package -5package -4


Nasza zaleta:

Szybki czas realizacji

26 lat gwarancji.

Profesjonalny zespół projektowy R&D można dostosować do wymagań rysunkowych klienta. OEM ODM OBM jest akceptowalny

FAQ:


P: Jaką metodę zastosujesz do obróbki powierzchni?

Odp .: Dostarczamy wiele metod wytwarzania produktów w zależności od ilości, preferencji i wyboru klienta, w tym utlenianie, powlekanie elektroforetyczne, lakierowanie proszkowe, powlekanie fluorowęglowe, ziarno drewna itp.

P: Czy możesz pracować z moją próbką?

Odp .: Tak, możemy pracować z próbką, arkuszem próbek kolorów i próbkami wytłaczania młyna.

P: Czy mój rysunek będzie bezpieczny po jego otrzymaniu?

Odp .: Tak, nie udostępnimy twojego projektu osobom trzecim, chyba że za twoją zgodą. I możemy podpisać NDA przed wysłaniem rysunku.


Skontaktuj się z nami:

Josephine

Cel: +86 18825982330

Skype: zhonglianalu

E-mail: 6@zl-alu.com

Adres fabryki: # 2 Guohong Road, 2nd Industrial Park, Changhongling, Dali Town, Nanhai District, Foshan City, Guangdong.China.


Hot Tags: profile aluminiowe do drzwi przesuwnych, Chiny, fabrycznie, tanio, wyprodukowano w Chinach

Wyślij zapytanie