19@zl-alu.com +8618825982330

Aluminiowa rama okienna

aluminiowa część ramy okna Okno ze stopu aluminium to okno wykonane z profili budowlanych ze stopu aluminium i konstrukcji wentylatora, która jest podzielona na zwykłe drzwi i okna ze stopu aluminium oraz rozbite drzwi i okna ze stopu aluminium. Okno ze stopu aluminium ma piękny wygląd, ...

Opis

sekcja ramy okna z aluminium

Okno ze stopu aluminium to okno wykonane z profili budowlanych ze stopu aluminium i konstrukcji wentylatora, które jest podzielone na zwykłe drzwi i okna ze stopu aluminium oraz rozbite drzwi i okna ze stopu aluminium. Okno ze stopu aluminium ma piękny wygląd, szczelność i wysoką wytrzymałość. Jest szeroko stosowany w budownictwie. W dekoracji wnętrz powszechnie stosuje się balkon i drzwi ze stopu aluminium.

Powierzchnia stopu aluminium jest utleniona i błyszcząca. Rama skrzydła jest duża i może być ustawiona za pomocą dużej powierzchni szkła, co sprawia, że światło w pomieszczeniu jest jasne i jasne, zwiększa kontrast między wnętrzem a zewnętrzem i sprawia, że salon jest bogatszy. Sam stop aluminium można łatwo wycisnąć, profil profilu jest dokładny, a dokładność obróbki jest wysoka. Dlatego wielu właścicieli decyduje się na zastosowanie drzwi i okien ze stopu aluminium w dekoracji.


Podstawowe informacje o produkcie:


Model nr.: ZL-113
Stopień: 6000 serii
Technika: Profile aluminiowe wyciskane
Hartować: T3 - T8
Rozmiary: Może być niestandardowy jako dostarczony projekt
Usługi obróbcze: Wiercenie, gwintowanie, nitowanie, montaż itp
Znak towarowy: Nie dotyczy
Pochodzenie: Guangdong
Rodzaj: aluminiowa rama okienna
Kształt: Wykonane jako projekt klienta
Obróbka powierzchniowa: słoje drewna
Stop: Stop
Orzecznictwo: ISO, RoHS
Długość: 5,8 m na długość
Zabarwienie: Drewniane ziarniste
Kod HS: 7604299012)

34

5profil aluminiowy drewnopodobny 9001Istnieją aluminiowe sekcje ramy okiennej serii 70 i 90, a w domu można zastosować aluminiowe okna przesuwne z serii 70. Liczba serii wskazuje liczbę milimetrów grubości ościeżnicy. Przesuwne okna ze stopu aluminium są dostępne w seriach 55, 60, 70 i 90. Wybór serii powinien opierać się na wielkości okna i lokalnym ciśnieniu wiatru. Sekcja okna przesuwnego ze stopu aluminium stosowana jako zamknięty balkon nie powinna być mniejsza niż 70 serii.


Nasza zaleta:

1, Mocne usługi przetwarzania i magazynowania profilu aluminiowego

2, może zaakceptować każde złożone zapytanie dotyczące profilu aluminiowego

3, doskonały mechanizm testowania. Od wytłaczania aluminium po montaż drzwi i okien - każdy proces ma inspektora jakości, który przeprowadza testy, które stanowią wystarczającą gwarancję produktu wysokiej jakości.


Procedura


Referencje pakowania:

pakiet -5pakiet -4

FAQ:

1. co z jakością twoich produktów?

Nasza fabryka ma certyfikat ISO9001: 2008, a nasze produkty są eksportowane głównie do Europy i Ameryki Północnej, więc jakość jest z pewnością wysokiej jakości.

2. Jaką metodę zastosujesz do obróbki powierzchni?

Dostarczamy wiele metod wytwarzania produktów w zależności od ilości, preferencji i wyboru klienta, w tym utlenianie, powlekanie elektroforetyczne, lakierowanie proszkowe, powlekanie fluorowęglowe, ziarno drewna itp.

3. Co z twoimi paczkami?

Eksportujemy wiele produktów za granicę, żaden z klientów nie narzeka na nasze paczki.


Skontaktuj się z nami:

Josephine

Cel: +86 18825982330

Skype: zhonglianalu

E-mail: 6@zl-alu.com

Adres fabryki: # 2 Guohong Road, 2nd Industrial Park, Changhongling, Dali Town, Nanhai District, Foshan City, Guangdong.China.


Hot Tags: sekcja ramy okna z aluminium, Chiny, fabryka, tanio, wyprodukowano w Chinach

Wyślij zapytanie