19@zl-alu.com +8618825982330

Aluminiowy prowadnik do drzwi przesuwnych

aluminiowa szyna do drzwi przesuwnych Szyna pchająco-ciągnąca Obecnie opłacalność drzwi przesuwnych w zakresie drzwi i okien jest coraz wyższa, szczególnie w zwykłej rodzinie, i uważa się, że przemysł drzwiowy ma wysokie bezpieczeństwo w proces projektowania podczas ...

Opis

aluminiowa prowadnica drzwi przesuwnych

Tor push-pull

Obecnie opłacalność drzwi przesuwnych w zakresie drzwi i okien jest coraz wyższa, szczególnie w zwykłej rodzinie, i uważa się, że taki przemysł drzwi ma wysokie bezpieczeństwo w procesie projektowania, podczas operacji orbitalnej . Nadal będzie się coraz bardziej specjalizować. W procesie projektowania szyny pchająco-ciągłej bezpieczeństwo zapewniane przez przemysł drzwiowy podczas procesu obsługi jest coraz wyższe. Ma to na celu określenie liczby prowadnic drzwi przesuwnych w tym procesie. W porównaniu czują cechy wszystkich aspektów. Jest bardzo różny od prawa i zawsze jest bardziej profesjonalny i naukowy w projektowaniu torów, osiągając idealny efekt push-pull.


Orbita jednokierunkowa

Oczywiście w niektórych przypadkach, gdy konstrukcja drzwi przesuwnych jest względnie prosta, istnieje jednokierunkowa konstrukcja prowadnicy, która jest również stosunkowo prosta w klasyfikacji. W porównaniu ogólnej konstrukcji drzwi przesuwnych, w procesie pchania, ciągnięcia i składania Wydaje się, że każdy aspekt będzie miał inne aspekty. Krótko mówiąc, po spełnieniu wymagań dotyczących projektu toru wszyscy czują, że funkcje wyświetlane w procesie porównywania będą jeszcze bardziej różne, wszystko po to, aby zapewnić płynność procesu.


Ścieżka dwukierunkowa

Dwukierunkowa szyna jest również jedną z prowadnic drzwi przesuwnych, dzięki czemu można zaoszczędzić dużo miejsca w trakcie normalnego użytkowania, a w tym przypadku przestrzeń wniesiona przez push-pull jest wciąż nieco większa. Tylko analizując projekt toru, czuję, że będzie inaczej w przypadku klasyfikacji. Wszystko to ma zróżnicowane i różne cechy w projektowaniu i klasyfikacji toru, osiągając zalety zaawansowanych i pierwszorzędnych wymagań projektowych.


23

1456


Nasza zaleta:

1, może zaakceptować każde złożone zapytanie dotyczące profilu aluminiowego

2, Mocne usługi przetwarzania i magazynowania profilu aluminiowego

3, ścisła kontrola jakości profilu aluminiowego

4, sprawna obsługa posprzedażna

5, Certyfikowana wydajność

6, bezbłędne planowanie

Procedura


Referencje pakowania:

pakiet -5pakiet -4

FAQ:

P: Jaką metodę zastosujesz do obróbki powierzchni?

Odp .: Dostarczamy wiele metod wytwarzania produktów w zależności od ilości, preferencji i wyboru klienta, w tym utlenianie, powlekanie elektroforetyczne, powlekanie proszkowe, powlekanie fluorowęglowe, ziarno drewna itp.

P: Czy można dostarczyć niektóre próbki?

Odp .: Tak, wystarczy tylko koszt próbki, zwrócimy ją z powrotem, gdy przejdziemy do masowej produkcji. Jeśli forma jest potrzebna, pobieramy opłatę za formę przed rozpoczęciem. Następnie forma należy do klienta.

P: Czy jesteś fabryką czy firmą handlową?

Odp .: Nie, jesteśmy producentem profili aluminiowych w Chinach, specjalizującym się od 25 lat.


Skontaktuj się z nami:

Josephine

Cel: +86 18825982330

Skype: zhonglianalu

E-mail: 6@zl-alu.com

Adres fabryki: # 2 Guohong Road, 2nd Industrial Park, Changhongling, Dali Town, Nanhai District, Foshan City, Guangdong.China.

Hot Tags: aluminiowy prowadnica drzwi przesuwnych, Chiny, fabryka, tanio, wyprodukowano w Chinach

Wyślij zapytanie