19@zl-alu.com +8618825438762

Aluminiowe drzwi przesuwne w stylu francuskim Bi-składane szklane drzwi naścienne Energooszczędna izolacja cieplna

Materiał: szyby zespolone i izolacyjne profile ze stopów aluminium.

Opis

Aluminiowe drzwi przesuwne z francuskim stylu Bi-składane drzwi szklane drzwi oszczędność energii izolacja cieplna


Materiał: szkło izolacyjne i profile aluminiowe termoizolacyjne (aluminium proszkowe aluminiowe połączone z profilem z aluminium z drewna na listwie izolacyjnej)


Zalety izolowanych profili aluminiowych i izolowanych drzwi i okien aluminiowych:


Zmniejszyć przewodzenie ciepła: stosowanie izolowanych profili aluminiowych, stosowanie izolacyjnych struktur szkła, skuteczne zmniejszenie przewodnictwa cieplnego przez drzwi i okna

Zapobiegać kondensacji: gdy temperatura różni się między wewnętrznymi i zewnętrznymi, izolowanymi profilami aluminiowymi zmniejszającymi możliwość kondensacji wewnątrz w profilu powierzchni.

Ochrona środowiska: poprzez zastosowanie systemów izolacyjnych w celu zmniejszenia zużycia energii, przy jednoczesnej redukcji klimatyzacji i ogrzewania z powodu promieniowania środowiskowego.

Zmniejszyć hałas: dzięki zastosowaniu profili izolacyjnych ze szkła i aluminium, izolowane aluminiowe drzwi i okna mogą zmniejszyć hałas ponad 30dB.

Kolorowe: izolowane profile aluminiowe zawierają głównie aluminiowy profil wewnętrzny i zewnętrzny profil aluminiowy, profil zewnętrzny można malować proszkowo i malować proszkowo, podczas gdy kryty aluminiowy profil może być produkowany w różnych kolorach, takich jak zboże drzewne i elektroforeza.

window powder coat 7002.jpg

Korzyści z profili aluminiowych wytłaczanych przez Pailian.
Dla producentów i producentów oferujących wysokiej jakości, niezawodne i wydajne produkty budowlane, zalety Pailain są standardowe.

  1. Mieszkaniowe, komercyjne.

  2. Wymagania dotyczące charakterystyki cieplnej.

  3. Wymagania dotyczące struktury konstrukcyjnej.

  4. Wymagania dotyczące oddziaływania.


Aluminiowy Pailian koncentruje się na odpornym na korozję malowaniu proszkowym w budownictwie profilu wytłaczania aluminium, który jest wyposażony w profesjonalną fabrykę. Z pomocą doświadczonych pracowników i zaawansowanych urządzeń możemy zapewnić Państwu wysokiej jakości, precyzyjne produkty wytłaczane proszkowo. Chodź i kup tanie produkty wykonane w Chinach.


Skontaktuj się z nami, aby otrzymać najnowszą cenę!

W przypadku produktu wzorcowego OEM nasz cytat dotyczy rysunku lub próbek.

Jeśli masz jakieś, skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Skype: zhonglianalu

Whatsapp : +86 13925948161

QQ: 1803250360

Email: zhonglian1993@163.comWyślij zapytanie