19@zl-alu.com +8618825982330

Aluminiowe profile poręczy

Drewniane poręcze aluminiowe profile poręczy Balustrada / poręcz aluminiowy profil ze stopu aluminium ma otwarty widok - rozładowanie, wentylację, wentylację, jego linie są jasne i schludne, warstwy są wyraźne, a cała przestrzeń jest harmonijna i kobieca po instalacji. Odzwierciedla proste ...

Opis

Drewniane poręcze aluminiowe profile

Aluminiowy profil poręczy / poręczy ze stopu aluminium ma otwarty widok - rozładowanie, wentylację, wentylację, jego linie są jasne i schludne, warstwy są wyraźne, a cała przestrzeń jest harmonijna i kobieca po instalacji. Odzwierciedla prosty i wyraźny nowoczesny styl.

Struktura jest prosta, a efekt stereoskopowy jest silny. Dzięki ciągłemu formowaniu rolek struktura instalacyjna jest specjalną konstrukcją zatrzaskową kil, a metoda instalacji jest podobna do zwykłego klinowego paska, który jest prosty i wygodny.

Wygodna konserwacja: każdy szybki aluminiowy profil aluminiowy poręczy / poręczy jest niezależny - samodzielny, może być swobodnie instalowany i demontowany, bez specjalnych narzędzi, wygodny do konserwacji i konserwacji.

Oprawy, systemy klimatyzacji i sprzęt przeciwpożarowy można umieścić w suficie, aby uzyskać spójny ogólny efekt wizualny.

Przezroczysty i przestronny, jest jednym z głównych produktów o nowoczesnym wzornictwie dekoracyjnym, który jest wygodny w obiegu powietrza. Jednocześnie z wyczerpującym ciepłem światło może być równomiernie rozłożone, dzięki czemu cała przestrzeń jest przestronna i jasna.


Informacje o produkcie:


handrail aluminum profile 9013

profil poręczy z drewnianymi słojami


handrail aluminum profile 9014

drewniany profil aluminiowy do poręczyReferencje pakowania:

package -5package -4


Nasza zaleta:

Duża zdolność dostaw profilu aluminiowego

Ścisła kontrola jakości profilu aluminiowego

Projekt i logo klienta są mile widziane

Małe zamówienie dopuszczalne


FAQ:

P: A co z jakością twoich produktów?

Odp .: Nasza fabryka ma certyfikat ISO9001: 2008, a nasze produkty są eksportowane głównie do Europy i Ameryki Północnej, więc jakość jest z pewnością wysokiej jakości.

P: Czy możesz pracować z moją próbką?

Odp .: Tak, możemy pracować z próbką, arkuszem próbek kolorów i próbkami wytłaczania młyna.


Skontaktuj się z nami:

Josephine

Cel: +86 18825982330

Skype: zhonglianalu

E-mail: 6@zl-alu.com

Adres fabryki: # 2 Guohong Road, 2nd Industrial Park, Changhongling, Dali Town, Nanhai District, Foshan City, Guangdong.China.


Hot Tags: aluminiowe profile poręczy, Chiny, fabrycznie, tanio, wyprodukowano w Chinach

Wyślij zapytanie