19@zl-alu.com +8618825982330

Dźwiękoszczelna Wodoszczelna, odporna na wiatr rama oklejoną, malowana proszkowo. Fasadowa elewacja i szklany aluminiowy profil

Malowany proszkowo aluminiowy profil Ściana osłonowa jest zewnętrzną ścianą koperty budynku, jest zawieszona na ścianie i wygląda jak zasłony

Opis

Dźwiękoszczelne wodoszczelne Oszklenie przeciwwybuchowe ramki proszkowe Profil aluminiowy elewacji elewacji i szkła


PVDF 7001.jpg

Powłoka aluminiowa profilowana Ściana kurtynowa jest zewnętrzną ścianą koperty budynku, zawiesza się na ścianie i wygląda jak zasłony, jest również znana jako "ściana osłonowa, aluminiowa ściana osłonowa, aluminiowa ścianka szklana, Elewacja aluminiowa, elewacje okładzin aluminiowych ".

Aluminiowa ściana osłonowa składa się z panelu i profilu aluminiowego, wspierającego system konstrukcyjny i posiada pewną zdolność przemieszczania lub zdolność samodformowania względem konstrukcji głównej. Nie posiada struktury zewnętrznej ani dekoracyjnej struktury głównej (zewnętrznym systemem wspierania ramy jest również system ściany osłonowej).

Profil aluminiowy wykonany ścianę osłonową jest silny, lekki, to piękne materiały budowlane zastępujące tradycyjną kombinację muru lub metody ściany okiennej, otoczone są główną strukturą zewnętrznej struktury całego budynku w celu uzyskania pięknego, funkcjonalnego i zdrowego Na zewnątrz Metoda budowy ściany.


Aluminiowy pailian koncentruje się na dźwiękoszczelne, wodoszczelne okulary przeciwsłoneczne pokryte proszkowo powłoką elewacyjną i aluminium ze szkła aluminiowego, wyposażone w profesjonalną fabrykę. Z pomocą doświadczonych pracowników i zaawansowanych urządzeń możemy zapewnić wysoką jakość, wysoką precyzję i doskonały wygląd naszych produktów. Chodź i kup tanie produkty wykonane w Chinach.


Skontaktuj się z nami, aby otrzymać najnowszą cenę!

W przypadku produktu wzorcowego OEM nasz cytat dotyczy rysunku lub próbek.

Jeśli masz jakieś, skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Skype: zhonglianalu

M (Whatsapp) : +8613925948161

QQ: 1803250360

Emial: zhonglian1993@163.com


Wyślij zapytanie