19@zl-alu.com +8618825982330

Wytłaczane aluminiowe kształty rur

Drewniane aluminiowe rury wytłaczane kształtują sufit sufit Kwadratowe rurki aluminiowe dzielą się głównie na aluminiowe kwadratowe rurki aluminiowe, kwadratowe rurki aluminiowe o profilu, aluminiowe rurki o specjalnym kształcie. Przede wszystkim kwadratowa aluminiowa płyta panelu jest formowana bezpośrednio przez gięcie maszynowe lub sztuczne ...

Opis

Rury aluminiowe wytłaczane z drewna ziarnistego kształtują sufit

Aluminiowe rury kwadratowe są podzielone głównie na aluminiowe kwadratowe rury panelowe, aluminiowe rury kwadratowe o profilu, aluminiowe rury o specjalnym kształcie. Przede wszystkim kwadratowe przejście aluminiowe panelu jest formowane bezpośrednio przez gięcie maszynowe lub sztuczne na zimno, a wysokość, grubość i szerokość dna sztucznie uformowanych rur aluminiowych nie są ograniczone, ale rury aluminiowego panelu nie przekraczają 6 metrów, a długość formowania maszynowego jest większa, nie przekracza 12 metrów. Ponieważ wysokość, grubość i szerokość dna aluminiowych rur wytłaczających są ograniczone. Po drugie, wytłaczane aluminiowe rury kwadratowe są rodzajem aluminiowego wytłaczania wentylacyjnego. Twardość i prostota produktu znacznie przewyższa inne produkty. Ogólny efekt jest lepszy niż efekt aluminiowej płyty. Większość modeli wymaga niestandardowych narzędzi do szlifowania. Aluminiowa kwadratowa rura o specjalnym kształcie oznacza, że jej kształt jest nieregularny, linie są pofalowane i wymagane jest specjalne aluminiowe kwadratowe przejście, takie jak spawanie. Produkt ogólnie wymaga więcej czasu pracy, a zużycie materiału jest stosunkowo duże, na ogół wykonane z grubego materiału.


Informacje o produkcie:

Pozycja:

FG 2011

Materila: 6063-t5
Kształt: tak samo jak zdjęcia. Dostosowane dostępne.
Profil pogrubia: 1,0 mm powyżej.
Obróbka powierzchniowa: drewniane ziarniste
Firma lakiernicza: 80-120 um.
Stosowanie: sufit, ogrodzenie, pergola
MOQ: 1000 kg na każdy przedmiot
Certyfikat i standard: ISO 9008-2001. CQM, SGS
Gwarancja: Kolor powierzchni może być stabilny przez 10 lat powyżej zastosowania wewnętrznego.
Głębokie przetwarzanie dostępne wiercenie, frezowanie, cięcie, spawanie, gięcie.
Pochodzenie: Foshan, Guangdong.
Kod HS: 761699000
woodgrained aluminum profile 9002 drewniana aluminiowa rura
woodgrained aluminum profile 9005

rura sufitowa z drewnianym wzoremReferencje pakowania:

package -5package -4


Nasza zaleta:

1.Czy możesz pracować z moją próbką?

Tak, możemy pracować z próbką, arkuszem próbek kolorów i próbkami do wytłaczania.

2. Usługi w pełni obróbkowe:

Części do szlifowania, Części do obróbki, Części do frezowania i toczenia CNC, Części do frezowania CNC, Części metalowe do CNC, Części do szlifowania, Części do tłoczenia, odlewania i kucia, Usługi montażowe.

3. Różne wykończenia:

Anodowanie, galwanizacja, polerowanie, malowanie proszkowe, czernienie, hartowanie, malowanie i wiele innych zabiegów na częściach.


FAQ:

P: Na czym opiera się Twój system kontroli jakości i czy jest on certyfikowany?

Odp .: Nasz system kontroli jakości oparty jest na ISO 9001 i ISO14001

P: Czy produkujesz niestandardowe produkty lub gotowe elementy?

Odp .: Tak, wszystkie części nie są w magazynie, wykonane na zamówienie według rysunków lub próbek klienta! Jeśli masz jakieś części do wykonania, prześlij nam swoje miłe rysunki / próbki. Ale zapasy są brane pod uwagę, gdy wymagają tego klienci.

P: Czy można dostarczyć niektóre próbki?

Odp .: Tak, wystarczy tylko koszt próbki, zwrócimy ją z powrotem, gdy przejdziemy do masowej produkcji. Jeśli forma jest potrzebna, pobieramy opłatę za formę przed rozpoczęciem. Następnie forma należy do klienta.


Skontaktuj się z nami:

Josephine

Cel: +86 18825982330

Skype: zhonglianalu

E-mail: 6@zl-alu.com

Adres fabryki: # 2 Guohong Road, 2nd Industrial Park, Changhongling, Dali Town, Nanhai District, Foshan City, Guangdong.China.


Hot Tags: wytłaczane kształty rur aluminiowych, Chiny, fabryki, tanie, wyprodukowane w Chinach

Wyślij zapytanie