19@zl-alu.com +8618825438762

Wytłaczana aluminiowa rura trójkąta szampana

Trójkątna aluminiowa tuba wytłaczana z aluminium to wysokiej jakości produkt aluminiowy o szampańskim kolorze. Jego przewaga opiera się na jednolitej i gładkiej powierzchni, prawie bez linii mechanicznych. Również kształt trójkąta jest specjalnością, która jest szeroko stosowana do poręczy i innego stylu architektonicznego. Możemy również zaoferować inny rodzaj i kolor aluminiowej rury wytłaczanej na życzenie klienta.

Opis

Charakterystyka

Aluminiowa wytłaczana rura jest zintegrowana wytwarzana przez wytłaczarkę w oparciu o naszą obecną formę lub opracowujemy rysunek klienta w oparciu o formę. Nasz magazyn zawiera ponad 300 rodzajów aluminiowych form wytłaczanych z rur, aby spełnić różne wymagania. Kolor można również dostosować, tylko dla koloru szampana, możemy zaoferować 5 typów, aby wybrać, która inna fabryka nie jest dostępna.


Przewaga przedmiotu opiera się na jednolitej i gładkiej powierzchni, prawie bez zarysowań i linii mechanicznych. W porównaniu z innymi produkcjami, jego wysokiej klasy produkty zewnętrzne spełniają oczekiwania klienta.

Champagne color2.jpg

Wytłaczana aluminiowa rurka szampana


other color of aluminum extruded tube.jpg

Inny kolor


Również kształt trójkąta jest specjalnością, która jest szeroko stosowana do poręczy platformy lub schodów. Różnej wielkości aluminiowa wytłaczana rura o grubej i cienkiej grubości jest również szeroko stosowana w stylu architektonicznym, przemysłowym profilu aluminiowym itp.


Parametr

Tytuł

Aluminiowa wytłaczana rura, Triangle Champagne Aluminiowa wytłaczana rura

Kategoria

Profil aluminiowy

Materiał

Stop aluminium (6063, 6061,6464,6082)

Hartować

T5

Rozmiar

Długość wynosi od 3-6 m lub na życzenie klienta

Kształt

Trójkątny lub wytłaczany według rysunku klienta

Obróbka powierzchniowa

Anodowane, Piaskowane, Polerowanie, Elektroforeza, Powlekanie

Kolor

Dostępny jest szampan i dostosowany

Certyfikat

TUV, ASTM, GB

Od

Guangdong, Chiny


Więcej informacji prosimy o kontakt:

Kubuś

Telefon / Czat: +86 13590550789

E-mail: 23@zl-alu.com

Adres fabryki: # 2 Guohong Road, 2nd Industrial Park, Changhongling, Dali Town, Nanhai District, Foshan City, Guangdong.China.

Hot Tags: wytłaczana aluminiowa rurka trójkątna szampana, Chiny, fabryka, tanio, wyprodukowano w Chinach

Wyślij zapytanie