19@zl-alu.com +8618825438762

Aluminiowy materiał do wyciskania T Slot

Aluminiowy materiał do wycinania rowków T jest rodzajem profilu aluminiowego wytłaczanego bezpośrednio do kształtu rowka T na podstawie opracowanej formy. Możemy zaoferować ci najwyższej jakości i solidny produkt oparty na naszym aluminium o wysokiej czystości i maszynie do wytłaczania (najcięższy model osiąga 2500T), a także precyzyjnej formie.

Opis

Generał

Gniazdo T. Aluminiowy materiał wytłaczany jest rodzajem profilu aluminiowego wytłaczanego bezpośrednio do kształtu rowka T w oparciu o opracowaną formę. Możemy zaoferować ci najwyższej jakości i solidny produkt oparty na naszym aluminium o wysokiej czystości i maszynie do wytłaczania (najcięższy model osiąga 2500T), a także precyzyjnej formie.


Parametr

Pozycja

Aluminiowy materiał do wytłaczania, Aluminiowy materiał do wyciskania T Szczelina

Kategoria

Sekcja aluminiowa

Materiał

Stop aluminium (6063, 6061,6463,6082)

Hartować

T5, T8

Długość

Dostępne jest 3-6m lub inne

Rozmiar (mm)

40 * 40, 40 * 80, 80 * 80, 45 * 120 itd

Kształt

Profil T, kwadratowy, okrągły, płaski, kąt itp

Obróbka powierzchniowa

Wykończenie młyna, anodowane, piaskowanie, polerowanie, elektroforeza, powlekanie mocujące itp.

Kolor

Natomiast czarny, srebrny, brązowy, złoty, szampański, ciemny itp

Certyfikat

ASTM, GB

Od

Guangdong, Chiny

Dostawa

15-30 dni, może skonsultować się z nami


Charakterystyka

Nasz najlepiej sprzedający się materiał do wyciskania aluminium z rowkiem T to seria 40 * 40. Opierając się na dokładnej formie i dokładnym wykryciu każdego materiału, możemy zaoferować Ci wspaniałe artykuły, które mogą ściśle pasować do akcesoriów (takich jak śruba oferowana przez klienta), łatwiejsze do zainstalowania, unikając martwienia się o sprzedaż. Obróbka powierzchni, taka jak anodowanie itp., Może wynosić więcej niż 13U, co pozwala uniknąć zarysowania, dzięki czemu aluminiowy materiał wytłaczany jest bardziej solidny i piękny, trwały.

4040 Series of Aluminum Extrusion Material.jpg

4040 Series


Aluminum Extrusion Material V slot.jpg

Aluminiowy materiał do wyciskania w kształcie litery V.


Aluminiowy rowek t materiału wyciskanego można również dostosować do innego kształtu, a ponadto możemy zaoferować serię obejmującą wytłaczanie materiału, obróbkę powierzchni, głęboki proces do produktu końcowego zgodnie z życzeniem klienta.

CNC Process

Proces CNC

Posługiwać się

Materiał do wytłaczania aluminium jest szeroko stosowany w przemyśle, na automatycznej linii montażowej, w budownictwie, aluminiowej ramie itp., W tym do lekkich i ciężkich typów. Stanie się coraz bardziej popularny dzięki swojemu pięknemu wyglądowi i unikaniu spawania.


Więcej informacji prosimy o kontakt:

Kubuś

Telefon / Czat: +86 13590550789

E-mail: 23@zl-alu.com

Adres fabryki: # 2 Guohong Road, 2nd Industrial Park, Changhongling, Dali Town, Nanhai District, Foshan City, Guangdong.China.


Hot Tags: aluminiowy materiał do wyciskania T Slot, Chiny, fabrycznie, tanio, wyprodukowano w Chinach

Wyślij zapytanie