19@zl-alu.com +8618825982330
projekt poręczy z aluminium anodowanego

projekt poręczy z aluminium anodowanego

Aluminiowy profil, aluminium, aluminium Wytłaczanie producent / dostawca w Chinach, oferujący profil niestandardowy aluminiowy profil przemysłowy AA6063-T5, profil aluminiowy wysokiej jakości według projektu klienta, profil aluminiowy ściany osłonowej z Chin i tak dalej.

Opis

Pailian Aluminium koncentruje się na profilach aluminiowych z profili aluminiowych 6063-t5, które są wyposażone w profesjonalną fabrykę. Dzięki doświadczonej kadrze i zaawansowanemu sprzętowi możemy zapewnić Państwu wysoką jakość, wysoką precyzję i doskonałe wzornictwo naszych produktów. Przyjdź i zdobądź tanie produkty wykonane w Chinach.


Projekt profili anodowanych aluminiowych profili poręczy  


Podstawowa specyfikacja

  Niestandardowe i oryginalne poręcze aluminiowe i produkty do ogrodzeń , cena i design spełnią twoje wymagania . Nasze niestandardowe i wytłaczane aluminium usługi pozwalają nam sprostać wszelkim potrzebom, jakie może mieć nasz klient. Możemy przycinać na długość lub ukośnie, dziurkować, wiercić i pogłębiać, formować lub wyginać wszelkie wytłoczenia zgodnie ze specyfikacjami, a także oferować wiele standardowych i niestandardowych anodowanych kolorów i wykończeń, w tym satynowe, Brite Dipped i szczotkowane wykończenia. Jeśli nie mamy wytłoczonego projektu aluminiowego ogrodzenia lub wytłaczania poręczy, który spełnia twoje wymagania, nasi specjaliści pomogą Ci w opracowaniu i stworzeniu niestandardowego wytłoczenia, które spełni Twoją specyfikację.

1. Wiele wzorów i kolorów do wyboru.

 

2. Kontrola skośna dla wykończenia powierzchni, bardzo mało zarysowania.

 

3. Formy podtłuszczowej, a także dokładny rozmiar.

 

4. Kompozycja stopów standardowych.

 

5. Obydwa końce profili są bardzo gładkie i bez zadziorów.

 

QQ 图片 20170919112138.pngRAIL6.jpg
5.jpg

QQ 图片 20170616102453.png


Informacje kontaktowe


Skype: Wendy xie

QQ: 2019109453

Email: 16@zl-alu.com

Whatsapp / Wechat: +86 18825985370


Hot Tags: projekt poręczy z anodyzowanego aluminium cena, Chiny, fabryka, tanie, wykonane w Chinach

Wyślij zapytanie