19@zl-alu.com +8618825982330
Całkowicie aluminiowe rozszerzenie produktu: aluminiowa powierzchnia ściany - nowy nowoczesny dom

Całkowicie aluminiowe rozszerzenie produktu: aluminiowa powierzchnia ściany - nowy nowoczesny dom

May 01, 2018

W obecnej sytuacji w domu ludzie zwracają większą uwagę na personalizację, ochronę środowiska i bezpieczeństwo. Pojawienie się aluminiowych ścian w ostatnich latach może być wykorzystane do stworzenia zestawu spersonalizowanych efektów dekoracji wnętrz i funkcji zgodnie z preferencjami konsumentów, odgrywających ważną rolę w nowoczesnej dekoracji wnętrza domu sukienki, salonu, restauracja, hotel, pensjonat I tak są wszędzie. Oto tylko niektóre z zalet ścian montowanych na aluminium.

1 , Izolacja i izolacja cieplna

Krajowy organ nadzorujący przetestował działanie izolacji termicznej zgodnie z normą krajową. Pomieszczenie instalacyjne i temperatura w pomieszczeniu do montażu na płycie mają różnicę 7 stopni. W porównaniu z farbą różnica wynosi 10 stopni. Latem w miastach południowych jest gorąco, a materiał na zimne ściany zimą w północnych miastach jest najlepszym materiałem. . Aluminiowe ściany mają wyjątkowe właściwości termoizolacyjne, które całkowicie rozwiązują górną warstwę światła słonecznego w pomieszczeniach, w których produkt jest nakładany na balkon, pokój słoneczny i najwyższe piętro willi. Aby osiągnąć znaczące oszczędności energii, jest to również energooszczędny materiał dekoracyjny, który jest zdecydowanie zalecany przez kraj.

 

2, izolacja akustyczna

Poziom izolacji akustycznej wynoszący 29 decybeli przez działy autorytatywne na szczeblu państwowym jest równoważny z izolacją akustyczną ścian litych. Jeśli jest używany w łazienkach, to oczywiście może rozwiązać dźwięk podwodnych rur, a także może być stosowany w różnego rodzaju dźwiękoszczelnych pomieszczeniach w fabrykach. The

 

3, funkcja zapobiegania pożarom

Montowana na aluminium powierzchnia ściany została przetestowana przez krajowy, autorytatywny wydział, aby uzyskać wskaźnik odporności ogniowej b1, który może spełnić wymagania ochrony przeciwpożarowej projektu. The

 

4, funkcja super-twardości

Ściany laminowane aluminium są łączone arkuszem ze stopu aluminium i poliuretanem w celu zwiększenia wytrzymałości i twardości produktu i mogą być stosowane na różnych typach ścian oporowych.

 

5, wodoodporny i funkcja wilgoci

Aluminiowe powierzchnie ścian mają właściwości odporne na wilgoć, które szczególnie nadają się do dekoracji południa i rozwiązują problemy związane z łatwym mączniakiem w ścianie z remontami domu na południu.

 

6, zielona funkcja

Surowcami używanymi na powierzchni aluminiowej powierzchni ściany są wszystkie powierzchnie ścian montowane na aluminium. Materiały przyjazne dla środowiska są zainstalowane. Zainstalowany pokój jest przyjazny dla środowiska i pozbawiony smaku. Jeśli pomieszczenie zostanie całkowicie odremontowane, nie będzie można przystąpić do malowania w celu usunięcia czasu i zapachu farby z materiałów dekoracyjnych. Zostanie zainstalowany jutro. Pozwoli to zaoszczędzić czas.

 

7, zainstaluj wygodne funkcje

Aluminiowe powierzchnie ścian są zaprojektowane w tradycyjny sposób montażu płyt zaciskowych, co w dużym stopniu rozwiązuje kłopotliwe instalowanie innych płyt aluminiowych. Eliminuje również potrzebę instalowania ich przez profesjonalistów i zwykłych mistrzów obróbki drewna. Można go zainstalować bezpośrednio na ścianie zarodkowej ściany i oryginalnym tradycyjnym suficie. , Oszczędzaj czas, oszczędzaj czas i oszczędzaj miejsce.

 

8, łatwe do szorowania bez deformacji

Produkty do montażu na ścianie z aluminium można szorować bezpośrednio szmatką i dokładnie rozwiązać problem naprawy ściany aluminiowej. Technologia kompozytów poliuretanowych stosowana w tym produkcie nie powoduje deformacji i starzenia po formowaniu.

 

9, stylowa funkcja przestrzeni

Aluminiowe zastosowanie powierzchni ściennych wielofunkcyjnych, może być różnorodne metody montażu, można bezpośrednio klamra, walczyć, dokowania i inne szybkie połączenie.

 

10, zapisz funkcję przestrzeni

Montowane na ścianie produkty na ścianach mogą być montowane na ścianie za pomocą wkrętów, które można zainstalować na ścianie bez użycia podwozia, co pozwala zaoszczędzić minimalną przestrzeń 5-10 cm.


ZHONGLIAN ALL ALU HOUSING.jpg