19@zl-alu.com +8618825982330
Wiedza na temat bezpieczeństwa drzwi i okien ze stopów aluminium

Wiedza na temat bezpieczeństwa drzwi i okien ze stopów aluminium

Apr 29, 2018

Bez względu na materiał stosowany do aluminiowych drzwi i okien, bezpieczeństwo jest zawsze najbardziej cenione. W związku z tą sytuacją, aluminiowe drzwi i okna w Zhonglian mają specjalną konstrukcję bezpieczeństwa, która może skutecznie chronić bezpieczeństwo najemców. Zabezpieczenia okien i drzwi z aluminium Zhonglian są prawdopodobnie podzielone na aluminiowe drzwi i okna, sprzęt i inne zabezpieczenia. Przedstawiam poniżej szczegółowy projekt aluminiowego szkła okiennego i drzwiowego, aby dowiedzieć się więcej o aluminiowych oknach i drzwiach okien i drzwi Zhonglian w Foshan.

Pierwszym z nich jest wybór szklanych drzwi i okien ze stopu aluminium: grubość szkła jest określana na podstawie obliczeń i nie powinna być mniejsza niż 5 mm. Szkło bezpieczne (szkło hartowane lub szkło laminowane) musi być stosowane do drzwi i okien w następujących częściach budynku: okna z 7 piętrami i więcej niż 7 piętrami; szklane okna o powierzchni ponad 1,5m2; dna szklane z oknami podłogowymi mniej niż 500 mm od ostatecznego wykończenia; Pochyłe okna o kącie nachylenia mniejszym niż 75 ° na pochyłym dachu i ponad 3 metry od podłogi wewnętrznej; Szklane drzwi z ramą o powierzchni szklanej większej niż 0,5 m2; W przypadku szklanych drzwi bezramowych należy stosować szkło hartowane o grubości nie mniejszej niż 10 mm.

Po drugie, ilość połączeń szklanych i szczelinowych oraz inne wymiary współpracujące powinny spełniać wymagania Tabeli 5 i Tabeli 6 w "Okna aluminiowe ze stopu aluminium" (GB / T8479).

Trzeci jest taki, że otwory ramy ze szkła i aluminium powinny stykać się elastycznie z gumowymi uszczelkami.

Czwarty jest taki, że szkło powinno być mechanicznie obrzeżone. Siatka ściernicy powinna być powyżej 180 oczek.