19@zl-alu.com +8618825438762
Wyciskanie do fabryki aluminium

Wyciskanie do fabryki aluminium

Nov 18, 2018

Wytyczne dotyczące skrawania wytopu aluminium, standardy, powodyStandardy złomowania profili wytłaczanych z aluminium W oparciu o statut spółki, w trybie zarządzania usługą, należy ujednolicić zarządzanie formami zakładów aluminiowych, poprawić efektywność wykorzystania form i zapewnić produkcję.


Istnieje wiele powodów złomowania form aluminiowych: Po pierwsze, warunki pracy wytłaczarki do aluminium są bardzo ostre i są poddawane silnemu tarciu i zużyciu w wysokich temperaturach i pod wysokim ciśnieniem. Zgodnie ze statystykami produkcyjnymi na miejscu występują trzy główne awarie formy: (1) tarcie Zużycie zużycia stanowiło 65%, (2) pęknięcie zmęczeniowe stanowiło 18%, i (3) uwzględniono awarię zgniotu plastycznego za 15%. Forma uszkodzenia jest oceniana na podstawie tego, że wytłoczony produkt nie może spełnić standardowych wymagań produktu i nie może być naprawiony. Żywotność formy jest ogólnie opisana przez efektywną przepustowość.


I. Proces utylizacji Kiedy forma jest zniszczona lub zużyta podczas użytkowania, nie można jej naprawić. Formularz wniosku o złomowanie formy jest wypełniany przez formę działu produkcyjnego. Po dokonaniu przeglądu przez zastępcę dyrektora generalnego spółki, zatwierdza go dyrektor generalny spółki. I dział techniczny zastosował do stworzenia nowego suplementu.


Po drugie, standardy złomowania Normy dotyczące złomowania form odnoszą się do odpowiednich przepisów krajowych i procedur zarządzania aktywami sformułowanych przez spółkę, w następujący sposób:


1) Technologia i standardy jakości złomowania

(1) Gdy produkt przestał otrzymywać zamówienia, produkty wyprodukowane przez formę nie są dostępne.

(2) Żywotność formy skończyła się i została uszkodzona i nie można jej naprawić.

(3) Z powodu zmian projektowych oryginalny produkt ulega zmianie, a formy nie można zmienić ani wykorzystać.

(4) Forma jest pęknięta, a chropowatość powierzchni wymagana przez produkt nie spełnia wymagań procesu produkcyjnego;

(5) Stopień odrzucenia formy jest wysoki i zostaje rozwiązany po więcej niż 3-krotnym okresie "Spotkania środków";

(6) Forma jest spawana w wielu miejscach, często uszkodzona, a produkcja jednej zmiany nie może być normalnie zakończona;

(7) Duża wkładka formy jest pęknięta, a ponownie uformowana wkładka nie jest ekonomiczna;

(8) Ze względów projektowych i produkcyjnych forma jest często zakleszczona, nadwymiarowa i nieefektywna.

(9) Gdy inne czynniki powodują, że forma nie ma wartości użytkowej