19@zl-alu.com +8618825438762
Procedury obsługi proces starzenia się profil aluminium

Procedury obsługi proces starzenia się profil aluminium

Aug 03, 2018

Procedury obsługi proces starzenia się profil aluminium


Po pierwsze, wymogami rama aluminium pakiet:


1. wspólne profilu ściany kurtynowej, wspólne drzwi i profili okiennych i profile przemysłowe musi być zainstalowany w tej samej ramce.


2. profilu ściany kurtynowej ciepło izolacyjne i izolowane profile okien i drzwi musi być zainstalowany w tej samej ramce.


3. nie dopuszcza się mieszać profil izolacji cieplnej z profilu wspólnego w tej samej ramce.


4. Każdy kształt ramki muszą być wypełnione z pozycji 5 mm poniżej powierzchni klatki, i każdy wiersz profile powinny być oddzielone podpórka do zapewnienia, że każdy profil ma cyrkulacji gorącego powietrza w celu zwiększenia temperatury.


5. płaski model materiałów z ściana grubość ≥ 4 mm są niedozwolone nakładanie się (tylko jeden jest dozwolone w każdej warstwie).


6. dla małych materiał z ≥ grubość ściany 2mm, 80mm przejście powietrza musi pozostać między każdą klatkę.


Po drugie, proces starzenia się:


1. zwyczajne kurtyna ściana profile, wspólne drzwi i profile okienne, profile przemysłowe, musi być w tym samym piecu starzenia się, temperatura pieca jest kontrolowana w 195 ° C ± 5 ° C, po osiągnięciu temperatury, ciepło jest przechowywane przez 3 godziny i dmuchawy jest dmuchane przez 20 minut, zaraz po pieca jest rozładowany. Spoko inspektor jakości sprawdza twardość.


2. izolacja profilu ściany kurtynowej, izolowane drzwi i okna Profile muszą być w tym samym piecu starzenia się, temperatura pieca jest kontrolowane w zakresie 180 ° C ± 3 ° C, po osiągnięciu temperatury, piec jest przechowywane przez 3 godziny i wentylator jest zboczyła f lub 20 minut zaraz po pieca jest rozładowany. , inspektorzy jakości test twardości


3. Jeśli starzenia się izolacji profil nie jest pełna, 1-2 ramki zwykłego profilu (o grubości 2,0 mm lub mniej) mogą być umieszczone w tym samym piecu, i proces starzenia się jest przeprowadza zgodnie procesu profil izolacji cieplnej.


4. gdy materiał wiszące jest wprowadzane do pieca, na końcu profil i powietrza, prowadząc portu są kontrolowane w ciągu 80 ~ 100mm.


5. w przypadku gdy temperatura w piecu osiągnie wymaganą temperaturę procesu starzenia maszyny środki aktualnej temperatury w piecu z termometrem Rurki szklane co 30 minut i sprawia, że oryginalny rekord.

industrial 8005.jpg


Produkty powiązane:

wytłaczanie aluminium przemysłowego

wytłaczanie aluminium t