19@zl-alu.com +8618825982330
Aluminiowa metoda produkcji ścian osłonowych z aluminium

Aluminiowa metoda produkcji ścian osłonowych z aluminium

Jun 06, 2018

Aluminiowa metoda produkcji ścian osłonowych z aluminium


(1) Aluminiowe ściany osłonowe i elementy ze stopu aluminium muszą być poziome i pionowe, a wysokość jest prawidłowa. Żadne uszkodzenia mechaniczne (takie jak zadrapania, zadrapania lub wgniecenia) nie są dozwolone na powierzchni, a wady, które wymagają leczenia (takie jak plamy, plamy i smugi) również nie są dozwolone. Czekać).


(2) Wszystkie odsłonięte części metalowe (płyty dociskowe) aluminiowej profilowanej ściany osłonowej powinny być płaskie z dowolnego punktu widzenia. Dopuszczalne są niewielkie odkształcenia, fałdy, wgłębienia lub występy elementów złącznych.


(3) Po zamocowaniu żelazka i rowka w kształcie litery T szczelina między powierzchnią styku a betonem konstrukcji głównej nie może być większa niż 1 mm i powinna być przymocowana za pomocą stali ocynkowanej. Połączenie pomiędzy żelazem a ścianą kurtynową musi być amortyzowane. Spawane na placu budowy spoiny stalowe należy pomalować na miejscu dwiema farbami antykorozyjnymi.


(4) Farbę asfaltową należy nałożyć na powierzchnię metalu, która styka się z powierzchnią muru, powierzchnią tynkową lub betonem. Grubość jest większa niż 100 μm.


(5) Kiedy szkło jest zainstalowane, krawędź i specjalna kość muszą utrzymywać szczelinę, aby zagwarantować szczeliny na górze, na dole, na lewej i prawej stronie. Jednocześnie konieczne jest zapobieganie zanieczyszczeniu szkła, zwłaszcza po stronie powłoki, w celu zapobieżenia złuszczaniu się powłoki przez twarz. Powierzchnia zainstalowanego szkła powinna być zbliżona do całej powierzchni i nie powinno wystąpić żadne wypaczenie ani tym podobne.


(6) Oddziaływanie gumowych pasków i gumowych pasków powinno być gęste i kompleksowe, a interfejs między dwoma gumowymi pasami musi być wypełniony szczeliwem. Podczas stosowania szczeliwa uszczelniającego powinno być ono pełne i jednolite, a jego wygląd powinien być gładki i gładki.


(7) Materiały do izolacji przeciwpożarowej i wełny mineralnej chroniące przed ciepłem pomiędzy warstwami muszą być ciasno zapakowane i nie mogą być pominięte.