19@zl-alu.com +8618825982330
Profil aluminiowy do ramy linii montażowej

Profil aluminiowy do ramy linii montażowej

Mar 02, 2020

Profil aluminiowy do ramy linii montażowej

Obecnie profil aluminiowy do ramy linii montażowej jest szeroko stosowany w wielu fabrykach. Na początku ten profil aluminiowy był używany jako rama wyposażenia linii montażowej, ale teraz jest on podkreślany do wielu rodzajów automatycznych urządzeń, ram zewnętrznych, stołów roboczych, urządzeń kontrolnych, ogrodzenia przemysłowego, szopy bezpyłowej i tak dalej.


W porównaniu do ramy stalowej profil aluminiowy ma następujące zalety:

1. Jest lżejszy niż stal, proporcja wynosi jedną trzecią stali. Może być stosowany regularnie przy mniejszym obciążeniu łożyska.

2. Jest łatwy w instalacji. Cięcie jak rozmiary i łączenie za pomocą łączników kątowych, nie ma potrzeby spawania, podczas gdy stal musi to jeszcze zrobić po cięciu, a nawet polerowaniu i malowaniu.

3. Profil aluminiowy do ramy linii montażowej ma małą tolerancję i prawie nie ma wpływu na urządzenia. Podczas gdy stal zmieniłaby swoją sztywność po spawaniu w wysokiej temperaturze. Spowoduje to regularną pracę urządzeń maszynowych.

4. A aluminiowa rama może być regulowana na wysokość i rozmiar podczas instalacji i testu. Podczas gdy stal po spawaniu nie może być prawie.

5. Wreszcie profil aluminiowy ma dobre przeciwutlenianie, nie rdzewieje, ale stal.


Profil aluminiowy do ramy linii montażowej, kolby, wolnej formy 4080, 6080, 4040 itp.,


Zapraszamy do kontaktu z nami!

ZHL Cherry Chan

Co to jest APP / Wechat: +86 18825438762

E-mail: 12@zl-alu.com


Cherry Aluminum 2.jpgCherry Aluminum 1.jpg