19@zl-alu.com +8618825438762
Proces produkcji profili aluminiowych

Proces produkcji profili aluminiowych

Jul 16, 2018

Proces produkcji profili aluminiowych

Wiemy, że profile aluminiowe ze stopów aluminiowych są podzielone na materiały podstawowe, anodowane profile aluminiowe, profile aluminiowe malowane proszkowo, profile aluminiowe z farbą fluorowęglową, profile izolowane na zużycie, profile izolowane klejem i tak dalej. Co powiesz na profile aluminiowe? Jaki jest związek między różnymi profilami aluminiowymi? Teraz wykorzystam zdjęcie do zilustrowania procesu produkcji profilu aluminiowego i relacji między profilami.

Można to zobaczyć na rysunku:

Proces produkcji profili aluminiowych

1. Założeniem produkcji profili aluminiowych jest materiał do wytłaczania, który jest zmieniany poprzez wytłaczanie do kształtu profilu. Dla producenta, jeśli wytłaczane aluminium jest produkowane, oznacza to, że produkt został ukończony ponad połowę, kolejny proces jest łatwy, a konkretny czas dostawy może zostać przekazany klientowi.

2. Oksydowane profile aluminiowe i profile aluminiowe do elektroforezy są produkowane w warsztacie. Utleniony profil aluminiowy jest podłożem poddanym obróbce uszczelniającej po utlenieniu; a elektroforetyczny profil aluminiowy poddaje się elektroforezie po utlenieniu substratu, a następnie utwardza. Wewnętrzna powierzchnia profilu elektroforetycznego jest warstwą tlenkową, a warstwa zewnętrzna jest elektroforetyczną warstwą farby.

3, utlenione profile aluminiowe, profile aluminiowe do elektroforezy mogą być wykonane z zabarwieniem lub bez.

4. Lakierowanie proszkowe naszej firmy i pasywacja folii z profilami fluorowęglowymi zakończone są bezchromowym procesem pasywacji, bez chromu ciężkiego.

5, elektroforeza, malowanie proszkowe, farby fluorowęglowodorowe, trójwymiarowe produkty do natryskiwania drewna są utwardzane.

6, transfer ziarna drewna można przeprowadzić na powierzchni elektroforezy, malowanie proszkowe, profile fluorowęglowe. Częstszym zjawiskiem jest przenoszenie powłoki proszkowej z drewna i nie widziałem próbki transferu ziarna drewna fluorowęglowego.

7. Pojedynczy profil izolacji może być obrabiany przez utlenianie, elektroforezę, natryskiwanie, fluorowęglan, ziarno drewna, itp. Profil termoizolacyjny nie ma wymagań dotyczących obróbki powierzchni, a proces produkcji jest taki sam; profil izolacji termicznej z wtryskiem kleju może zwiększyć proces cięcia zębów, a ząbkowanie dotyczy głównie elektroforezy i profili fluorowęglowych.

Anodowany profil aluminiowy

Profil aluminiowy z drewna

Proszek o profilu aluminiowym

Profil aluminiowy do elektroforezy

Więcej informacji można skontaktować się:

Cynthia Zhu

15@zl-alu.com