19@zl-alu.com +8618825982330
Aluminiowy system balustrad

Aluminiowy system balustrad

Mar 05, 2018

Balustrada aluminiowa ma wiele zalet, w tym:


Bezpieczeństwo
Częścią korzyści z balustrady aluminiowej jest zwiększenie bezpieczeństwa w domu lub firmie, a balustrada aluminiowa zrobi właśnie to. Wszystkie nasze produkty do balustrad są zaprojektowane tak, aby spełniać ogólnokrajowe przepisy budowlane.


Trwałość  
Jedną z największych zalet systemów balustrad aluminiowych jest ich odporność na czynniki atmosferyczne. Aluminium to metal nieżelazny, co oznacza, że niezależnie od tego, co Matka Natura zdecyduje się rzucić w Twoim domu lub firmie, nie musisz martwić się nadmierną korozją lub rdzewieniem.

Dodatkowo, tak jak w przypadku wszystkich produktów Weatherables, ta przemysłowa balustrada jest wykonana z najlepszych dostępnych obecnie na rynku materiałów amerykańskich.


Niskie koszty utrzymania
W przeciwieństwie do drewna, aluminiowe systemy relingowe nie muszą być odświeżane z roku na rok. A ponieważ istnieje minimalna rdza i korozja, nie musisz martwić się o ciągłą wymianę lub konserwację. W rzeczywistości nawet instalacja jest łatwa i nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi ani umiejętności, co czyni ją idealną zarówno dla kontrahenta, jak i właściciela domu Do-It-Yourself.

Efektywność kosztowa
Balustrada aluminiowa jest znacznie tańsza od żelaznej lub stalowej alternatywy, a gdy weźmiesz pod uwagę oszczędności, które Ci się spodobają, unikając kosztownej i czasochłonnej konserwacji, aluminium jest zdecydowanie jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań.


Estetyka
Balustrada aluminiowa jest idealnym dodatkiem do każdego domu lub firmy. Nasze proste do zainstalowania poręcze są dostępne w kolorze czarnym, dzięki czemu pasują do każdej przestrzeni na zewnątrz.

 


Powiązane profucje jak poniżej link:

Balustrada aluminiowa