19@zl-alu.com +8618825982330
Aluminiowe przesuwne okno Wybór metody

Aluminiowe przesuwne okno Wybór metody

Oct 08, 2018

Aluminiowe przesuwne okno Wybór metody

 

Należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo podczas zakupów. Typowe drzwi przesuwne aluminiowe wykonane są ze stopu aluminium, więc jakość profili aluminiowych powinny być starannie dobrane. Wybór Foshan aluminium drzwi i okien w dzisiejszych czasach, wiele osób Zainstaluj Podwójne drzwi i okien. Poza zwiększeniem efekt izolacji, ważną rolę, jaką jest izolacja akustyczna. Miasto jest zamożnych, gęsto zaludniona, a ruch jest opracowany. Wpływ izolacji akustycznej jest coraz bardziej popularne. Najbardziej jest dobry dla kupca spojrzeć sekcji profilu, wybierz profili aluminiowych i innych materiałów o grubości 1mm lub większej. Większość profili aluminiowych korzysta z podstawowych kolorów, bez powłoki, a niektórzy handlowcy często używają metody malowania powierzchni profili aluminiowych z recyklingu w celu napełniać je. W związku z tym konsumenci powinien niech kupców wyświetlać profile produktów, przy zakupie. Sekcji, aby zrozumieć prawdziwą jakość materiału. Storefront ogólnie ma drzwi przesuwnych gotowego produktu wyświetlić. Przytrzymaj ramki aluminiowe drzwi przesuwnych i potrząśnij nią, aby zobaczyć, jeśli deformacji jest ciężka. Jeśli istnieje poważne deformacje, to może wypaść z toru ramy drzwi przesuwanych, które jest bardzo niebezpieczne.

 

Aluminiowe drzwi przesuwnych jest podzielony na górną i dolną zestawy kół pasowych. Wiodącą rolę odgrywa górnego koła pasowego. Ponieważ jest on zainstalowany w górnej części toru, konsumenci często nie zwracają uwagi do zakupu. Struktura dobry górnego koła pasowego jest stosunkowo skomplikowane, nie tylko ma łożysk wewnątrz, ale również bloku aluminium jest ustalona w dwa koła tak, aby jego orientacja jest płynnie wsunął i istnieje prawie nie ma hałasu. Drzwi aluminiowe i windows, top dziesięć marki drzwi i okna są ważną częścią stylu, więc ich kształt, rozmiar, proporcji, układ, kolor, kształt, itp mają wielki wpływ na ogólny kształt budynku. Konsumentów, należy nie błędnie myślą, że drzwi przesuwnych jest łatwiejsze i lżejsze, gdyż wsuwa się. W rzeczywistości wysokiej jakości aluminiowych drzwi przesuwnych powinny mieć pewną wagę, gdy przesuwne, gładkie i bez wibracji.

 

Najlepsze wybiera ścieżkę z funkcji zrobić przesuwane drzwi Zamknij zamknięty pozycjonowania. W przeciwnym razie gdy istnieje wiele drzwi przesuwnych, ZAMKNIĘTA, zawsze będzie odstęp między boki drzwi przesuwnych. Część gąsienic na podłożu, spróbuj wybrać kształt płaski talerz. Torowa rowka stosowane w przeszłości, jest łatwe do ukrycia brud przez długi czas i łatwo zniszczyć, czasami będzie być zdeformowane w celu wpływ na i za pomocą aluminiowych drzwi przesuwnych.

 

Drzwi aluminiowe profil