19@zl-alu.com +8618825982330
Cechy i właściwości technologii obróbki powierzchniowej aluminium

Cechy i właściwości technologii obróbki powierzchniowej aluminium

Nov 23, 2016

Aluminium Scrubs tkaniny: szczotkowane aluminium profil aby uniknąć błyszczącego aluminium w dekoracji architektonicznej w pewnym środowisku, założony w warunkach zakłóceń światła braki, jest tak miękkie i delikatne powierzchnie, takie jak brokat jest faworyzowany przez rynek, ale musi przezwyciężyć istniejące Scrubs materiał powierzchni piasek nie jest jednolita i można zobaczyć efekt pokoju.

Obróbka powierzchni aluminiowe kolor: srebrny matowy i Tan nie można spotkać architektów i płytki dekoracyjne ścian zewnętrznych, ścian zewnętrznych lateks dobrze pasuje, nowe ze stali nierdzewnej, Szampan złoto, czerwony i serii złota i tytanu (Bordo, bordowy, czarny, fioletowy) z witraży można zrobić efekty dekoracyjne, takie jak wisienka na torcie. Te profile musi być chemicznie lub mechanicznie polerowane po utlenieniu, dla lepszego efektu.


Pokrytej aluminium profile: elektroforeza powłoka połysk powierzchni profili, może oprzeć się kwasu deszczu korozji cementu, zaprawy, Japonia 90% po pokrytej aluminium.

Proszkową, rozpylanie aluminium: profile powłoką proszkową charakteryzują się doskonałą odporność na korozję, kwasów i zasad salt spray daleko superior materiałów barwiących.

Osoczu zwiększenia elektrochemiczne ceramiczne powierzchni profili aluminiowych: te profile jest worldand #39; s najbardziej zaawansowanych technologii przetwarzania. Ten profil produktów dobrej jakości, ale koszt jest wysoki. Posiada ponad 20 rodzajów kolorów, jego dominantą jest potrzebne, jak calico, kolorów, kolory powierzchni efekt fantastyczny ozdoba