19@zl-alu.com +8618825438762
Technologia przetwarzania aluminium w Chinach

Technologia przetwarzania aluminium w Chinach

Nov 23, 2016

Chinaand #39; s technologii przetwarzania aluminium charakteryzuje zaawansowanego i do tyłu jednocześnie. Wszedł międzynarodowej zaawansowanej technologii i sprzętu w Chinach; i technologii do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i urządzenia pozostają w 20 wieku 70-90 i #39; s poziom. W ten sposób formowania aluminium przetwarzania przemysłu w Chinach jest duży ale nie silne, małe i nikt z obecnej sytuacji, tak, że gospodarki narodowej i kilka niezbędnych dla współczesnej nauki, precyzyjne, Ostre nadal opiera się na importowanych aluminium biernego sytuacji.


Wolumin z aplikacji całkowity nasze aluminium aluminium przemysłowego jest około 30%, głównie stosowane w branży transportowej (w tym przemysłu, takich jak przemysł samochodowy, transport kolejowy), sprzętu i maszyn i urządzeń do produkcji przemysłu, branży dóbr (w tym światła), itd, są we wniosku o aluminiowych w Chinach w porównaniu do około 10%, 10% i 12%. W porównaniu do Europy, Ameryki Północnej i Japonii w struktury konsumpcji aluminium, przemysłowej konsumpcja i 60% i 40%, odpowiednio, znacznie wyższa niż. 5-10 oczekuje się w przyszłym roku, aluminium przemysłowego konsumpcja w Chinach będzie w dalszym ciągu rosnąć, w około 30% wyrobów z aluminium wzrosła do około 2015 45 ~ 50%.


Wraz z rozwojem aluminium przemysłu, doskonałe aluminiowe profil produkcji przedsiębiorstw w Chinach więcej i więcej uwagi do badań rynku, w szczególności dalsze badania nad środowiskiem rozwoju przedsiębiorstwa oraz klientów zmieniających się potrzeb. W związku z tym, dużej liczby doskonałe marki aluminium w Chinach szybko staje się liderem w branży aluminium!