19@zl-alu.com +8618825982330
Kierunek rozwoju profili aluminiowych

Kierunek rozwoju profili aluminiowych

Apr 26, 2018

1> Profile aluminiowe z matową powierzchnią Profile aluminiowe z matową powłoką unikają wad profili ze stopów lekkich, które powodują lekkie zanieczyszczenie w pewnych warunkach środowiskowych w dekoracjach architektonicznych. Powierzchnia jest delikatna i miękka, a także bardzo popularna na rynku.

2> Wielobarwne profile powierzchni Obecnie monotonny srebrzystobiały i brązowy kolor aluminium nie jest w stanie sprostać potrzebom budowania zewnętrznych płytek dekoracyjnych i zewnętrznych farb z lateksu. Nowe profile aluminiowe są dostępne ze stali nierdzewnej, szampana, złota i innych kolorów, a także witraże, dzięki którym budynki wyglądają lepiej.

3) Profil natryskiwania elektrostatycznego w proszku Profil elektrostatycznego rozpylania proszku ma doskonałe właściwości antykorozyjne, a jego odporność na działanie natrysków kwasem i solą alkaliczną jest znacznie lepsza niż profile zabarwienia utleniania. Ponieważ produkcja tego typu profilu przyjmuje zieloną technologię ochrony środowiska, obszar jest mały, przepływ procesu jest prosty, operacja jest wygodna, energia i zasoby są oszczędzane, inwestycja jest niewielka, efekt jest szybki, wydajność opryskiwania jest wysoka, a aplikacja jest szeroka. Był szeroko stosowany w różnych miejscach.

4) Elektrochemiczna ceramika powierzchniowa i elektroforetyczne profile zwiększone plazmowo. Posiada ponad 20 rodzajów odcieni, które mogą być użyte jako tkanina drukarska, ponieważ wymagają kolorów, kolorowych profili i doskonałego efektu dekoracyjnego. Ponieważ powierzchnia profilu jest folią ceramiczną utworzoną przez spiekanie wyładowcze wysokoenergetyczne, ma on wysoki stopień gładkości, grubość warstwy oraz gęsty i odporny na korozję film.

5> Elektroforetyczne profile malarskie Elektroforetyczne profile malarskie są miękką błyszczącą powierzchnią, odporną na erozję cementu, zaprawy, kwaśne deszcze.