19@zl-alu.com +8618825982330
Jak rozpoznać jakość ekranów diamentowych

Jak rozpoznać jakość ekranów diamentowych

May 19, 2018

Jak rozpoznać jakość ekranów diamentowych

Po pierwsze, materiał

W dzisiejszych czasach Diamond Screens zasadniczo spełnia wymogi zielonej ochrony środowiska, wykorzystując profile ze stopu aluminium i siatkę diamentową ze stali nierdzewnej, ale grubość aluminium (zwłaszcza grubość ramy) jest ważną gwarancją stabilności systemu ekranów diamentowych. Siatka diamentowa ze stali nierdzewnej i akcesoria sprzętowe będą miały wpływ na racjonalność struktury systemu i mają bezpośredni wpływ na trwałość i wykorzystanie okien ekranowych.

Po drugie, kolor

Istnieje wiele technologii atramentowych dla aluminium, ale jedynym dobrym natryskiem jest elektrostatyczna farba proszkowa w niskich temperaturach w celu uzyskania wysokiej jakości naturalnych efektów. Jeśli powierzchnia wygląda na nieczystą lub nawet czarną, jest zdecydowanie produktem niespełniającym norm. Klienci powinni wybrać kolory, które są podobne do ich własnych drzwi i ram okiennych przy wyborze siatek diamentowych, aby zapewnić ich integralność i estetykę.

Po trzecie, zainstaluj

50% dobrych ekranów pochodzi z procesu instalacji. Jędrność, estetyka i praktyczność są jedynymi kryteriami pomiaru, czy proces instalacji ekranu diamentowego jest kwalifikowany. Jeśli po prostu uderzysz w klej lub bezpośrednio uderzysz w ramkę z wyraźnym obramowaniem, światło wpłynie na wygląd. Jeśli jest ciężki, wpłynie to na użycie. Nawet najlepsze ekrany nie są dobre do zainstalowania.


DSC_0032.JPG