19@zl-alu.com +8618825982330
Jak przedłużyć żywotność drzwi i okien ze stopu aluminium?

Jak przedłużyć żywotność drzwi i okien ze stopu aluminium?

Jun 18, 2018

Jak przedłużyć żywotność drzwi i okien ze stopu aluminium?

Konserwacja drzwi i okien ze stopu aluminium
Aby upewnić się, że czyszczenie jest w użyciu, czynność powinna być tak lekka, jak to możliwe. Nie używaj zbyt dużej siły. Jeśli podczas otwierania drzwi lub okna istnieją jakiekolwiek przeszkody, należy je najpierw wyeliminować. Aby utrzymać czystość ramy drzwi, zwłaszcza podczas czyszczenia szczeliny push-pull, kurz zgromadzony w gnieździe push-pull może łatwo spowodować trudności w popychaniu i ciągnięciu drzwi i okien ze stopu aluminium, powodując łatwe uszkodzenie drzwi. i okna, wpływając tym samym na żywotność drzwi i okien.
metoda czyszczenia
1, często szoruje aluminiowe drzwi i okna, utrzymuj powierzchnię w czystości, nie zanieczyszczaj i nie skoroduj, w razie potrzeby wybieraj miękką gazę lub bawełnę itp., Aby nie zarysować powierzchni drzwi i okien.
2. Przetrzyj szkło ręcznikiem lub ciepłym octem, aby usunąć brud ze szkła.
3, szkło najpierw pomalowane kredą szarej wody lub proszku gipsu, po wytrzeć suchą szmatką, można wyczyścić szybę.
4, wlej trochę wody do miski, wlej kilka mieszanek szamponu, użyj go do czyszczenia szkła, będzie czysty i jasny.
5, skali na szkle, wytrzyj szmatką lub pastą do zębów, wytrzyj czysty, jasny czysty hall.
6, weź suchy jeden mokry dwa kawałki materiału, najpierw wytrzeć szkło po obu stronach wilgotną szmatką; następnie użyj suchej szmatki, aby zebrać kilka białych win, przetrzyj szybę siłą, możesz oczyścić i rozjaśnić.
7. Jeśli na szkle znajduje się długopis, można go natrzeć gumą nasączoną wodą i wytrzeć wilgotną ściereczką.
8, poplamione farbą na szkle, dostępna bawełniana terpentyna, gorący ocet do wycierania.
9, kiedy wytrzeć okno, umieścić trochę niebieskiego szkliwa w wodzie, doda połysk szkła.
10. Oczyszczanie szkła przy użyciu pończoch i wody jest bardzo czyste.
Antykorozyjne zapobiegające kwasowym, alkalicznym kontaktom chemicznym z powierzchnią drzwi i okien ze stopów aluminium, w obecności plam i zabrudzeń, można użyć miękkiej szmatki do czyszczenia wody lub neutralnego detergentu, aby zapobiec korozji drzwi i okien.
Konserwacja akcesoriów
1. Jeśli okaże się, że brzegi uszczelnienia i klej szklany odpadną, napraw je i wymień na czas, aby zapewnić uszczelnienie i izolację cieplną aluminiowych drzwi i okien. Osusz szybę i ramę okienną natychmiast po deszczu.
2. Sprawdź połączenia części drzwi i ramy okna, dokręć śruby w odpowiednim czasie i wymień uszkodzone części. Sworznie pozycjonujące, usztywnienie, sprężyny podłogowe i inne wrażliwe części drzwi i okien ze stopów aluminium powinny być od czasu do czasu sprawdzane, regularnie dodawać olej, aby zachować czystość i elastyczność.
3, sprawdzić aluminiowe drzwi i ramy ściany okna, aluminiowe drzwi i okna po luzie, łatwo zrobić ramy jako całe odkształcenie, tak, że drzwi i okna nie mogą być zamknięte, uszczelnione. Dlatego też śruby poluzowane na połączeniu należy natychmiast dokręcić. Na przykład podstawa śruby jest luźna, a niewielka ilość cementu jest uszczelniona poprzez nałożenie kleju epoksydowego.
4, sprawdź różne rodzaje akcesoriów sprzętowych przesuwane drzwi i okna, jeśli znaleziono uszkodzony w czasie do naprawy lub wymiany, zsyp z długim czasem, można zastosować trochę wosku lub oleju krople oleju, zmniejszyć tarcie, zachować drzwi otwarte i zamknij Łatwy i elastyczny.


aluminum window 8003.jpg