19@zl-alu.com +8618825982330
Metody przetwarzania profil aluminium przemysłowego

Metody przetwarzania profil aluminium przemysłowego

Nov 08, 2018

Metody przetwarzania profil aluminium przemysłowego

 

Obróbki profili aluminiowych przemysłowych obejmuje głównie kształtowania i obróbki powierzchni.

Formowania, przetwarzania

 

Istnieje około dwie metody formowania stopów aluminium: wytłaczanie i walcowanie.

Wytłaczanie jest wspólne metody formowania do profili aluminiowych przemysłowych. Po pierwsze formy aluminiowe profil dokonywana jest według sekcji profilu i pręt okrągły odlew ogrzewa się do punktu krytycznego jest wyciągane z formy przez wytłaczarki. Na przykład w aluminium 6063, jest chłodzenie powietrzem procesie hartowania i sztucznego starzenia leczenia w procesie wytłaczania do wykonania wzmocnienia obróbki cieplnej profil aluminiowy i metody obróbki cieplnej aluminium różnych stopy są różne.

 

Toczenia Metoda jest używana, gdy wymagane są duże i średnie pręty i kształtowniki z proste kształty które wymagają dużych ilości i nie są bardzo wymagający pod względem wielkości i jakości powierzchni.

 

Metody przetwarzania profil aluminium przemysłowego

 

2. Obróbka powierzchniowa

Metoda obróbki powierzchni profili aluminiowych przemysłowych jest ogólnie powierzchni anodowanie, i niektórych częściach wymagają przetwarzania, takich jak rozpylanie i elektroforezy.

Powierzchni anodowanego leczenia jest za pomocą elektrolizy zasady tworząc grubsze i gęstsze warstwę tlenku na powierzchni profilu aluminium przemysłowego, zwiększając tym samym odporność na korozję stopu aluminium. Po za tym jest niezbędne do uszczelnienia przemysłowe aluminiowe profile.