19@zl-alu.com +8618825438762
Gorsze profile aluminiowe mają cztery cechy

Gorsze profile aluminiowe mają cztery cechy

Jun 06, 2018

Gorsze profile aluminiowe mają cztery następujące cechy:

1, cienka folia o grubości anodowanej. Norma krajowa precyzuje, że grubość warstwy tlenku aluminium w budynku nie powinna być mniejsza niż 10 μm. Grubość jest niewystarczająca, a powierzchnia profili aluminiowych jest podatna na korozję i korozję. Kontrola wyrywkowa niektórych bez nazwy, strony, pozwolenia na produkcję, certyfikacji profili aluminiowych, grubość folii anodowanej wynosi tylko 2 do 4um, a niektóre nawet bez folii anodowanej. Według szacunków ekspertów grubość filmu tlenkowego można zmniejszyć o ponad 150 juanów na tonę materiału na każdą tonę materiału. Solarny profil aluminiowy jest materiałem aluminiowym, którego powierzchnia jest anodowana na powierzchni piasku i nie jest łatwo zardzewiała i skorodowana. Grubość anodowanej folii wynosi zazwyczaj więcej niż 15μ.

2, skład chemiczny nie jest kwalifikowany. Wprowadzenie dużej ilości aluminium i aluminium złomu aluminiowego może znacznie obniżyć koszty, ale doprowadzi do awarii składu chemicznego profili aluminiowych, poważnie zagrażając bezpieczeństwu projektów budowlanych.

3, zmniejsz grubość ścianki profilu.

4. Gorsze profile aluminiowe znacznie skracają czas uszczelniania, zmniejszają straty odczynników chemicznych i zmniejszają koszty, ale odporność na korozję profili jest również znacznie zmniejszona.