19@zl-alu.com +8618825438762
Wprowadzenie aluminiowego okna przesuwnego

Wprowadzenie aluminiowego okna przesuwnego

Oct 08, 2018

Wprowadzenie aluminiowego okna przesuwnego

przesuwane okno ze stopu aluminium

Zalety aluminiowego okna przesuwnego są proste i piękne, duża szerokość okna, duży blok materiału szklanego, szerokie pole widzenia, duża szybkość wyciągania, wygodne czyszczenie szkła, elastyczne wykorzystanie, bezpieczny i niezawodny, długi czas użytkowania, otwarty w jednej płaszczyźnie , zajmując mniej miejsca, instalacja Ekrany są wygodne.

Obecnie większość z nich to aluminiowe okno przesuwne. Wadą jest to, że dwóch okien nie można otworzyć w tym samym czasie, większość może otworzyć tylko połowę, wentylacja jest stosunkowo słaba; czasami uszczelnienie jest również nieco gorsze. Przesuwane okno: dwa punkty, lewy i prawy, pchanie i ciągnięcie. Aluminiowe okno przesuwne ma tę zaletę, że nie zajmuje miejsca w pomieszczeniu, a wygląd jest piękny, cena jest ekonomiczna, a uszczelnienie jest dobre.

Dzięki wysokiej jakości szynom ślizgowym można je elastycznie popychać. Wymóg, aby drzwi i okna łączyły się z najwyższej klasy obudową marki, stanowi ważną część energooszczędnego projektu. Aluminiowe drzwi i okna stanowią ważną część stylu architektonicznego, dlatego ich kształt, rozmiar, proporcje, układ, kolor, kształt itp. Mają ogromny wpływ na ogólny kształt budynku. Wyposażony w duży kawałek szklanego materiału, nie tylko zwiększa oświetlenie w pomieszczeniu, ale także poprawia ogólny wygląd budynku. Skrzydło ma dobry stan naprężenia i nie jest łatwo uszkodzone, ale obszar wentylacji jest ograniczony.

Aluminiowe okna i drzwi