19@zl-alu.com +8618825982330
Czy im grubszy aluminium i drzwi, tym lepiej?

Czy im grubszy aluminium i drzwi, tym lepiej?

May 05, 2018

Czy im grubszy aluminium i drzwi, tym lepiej?

W naszej codziennej konsumpcji wierzę, że wiele osób uważa, że: im wyższa cena

towar, im grubszy materiał i lepsza jakość ... Ponieważ im więcej zużywanych materiałów, tym wyższy koszt i jakość są ponad wszelką wątpliwość.

Jednak nie wszystkie towary można zdefiniować w ten sposób. Na przykład, drzwi i okna ze stopu aluminium, grubość ich produktów nie jest oparta na specyfikacji mniejszej grubości ściany, ale w oparciu o wielkość drzwi i okien, wartości ciśnienia wiatru i konstrukcji drzwi i okien szczelnych , wodoszczelne Wybrane wymagania seksualne. W przypadku zagwarantowania działania produktu, bezpieczeństwa i innych wymagań, im grubsza ściana profilu drzwi i okna, tym lepsza jakość produktu.

Aby ocenić jakość drzwi i okien ze stopów aluminium, musimy zacząć od następujących punktów

1. Czy projekt profilu jest uzasadniony?

2. Czy szczelność i wodoszczelność drzwi i okien są standardowe

3. Jak skonfigurować sprzęt, szkło i akcesoria do drzwi i okien.

Jeśli drzwi i okno nie są odpowiednie, to ich wodoszczelność i szczelność nie są standardowe, nawet jeśli grubość ścianki przekracza N razy normy krajowe, nie jest to dobry produkt. Jednocześnie nadmierne dążenie do grubości ścianki ze stopu aluminium spowoduje niepotrzebne marnotrawstwo w kraju, a zbyt grube profile nieuchronnie doprowadzą do zbyt wysokich cen i zwiększą wydatki konsumpcyjne.