19@zl-alu.com +8618825982330
Produkty aluminiowe drzwi szafki kuchennej stosują środki ostrożności

Produkty aluminiowe drzwi szafki kuchennej stosują środki ostrożności

Aug 01, 2018

Produkty aluminiowe drzwi szafki kuchennej stosują środki ostrożności

Obecnie typy drzwi szafki kuchennej aluminiowej produkowane w Chinach są dość obce. Kategorie produktów można podzielić na: anodowane kolorowe profile, elektroforetyczne profile malowane, profile malowane proszkowo, profile z farbą fluorowęglową, profile termoizolacyjne.

Produkty aluminiowe drzwi szafki kuchennej mają zalety wysokiej wytrzymałości, lekkości, odporności na korozję, dekoracji, długiej żywotności i bogatej kolorystyki, dodając blasku środowisku dekoracji wnętrz. Zwykle dobry produkt na jego powierzchni nie traci światła i nie zmienia koloru w ciągu 40 lat.

Konsumenci powinni zwracać uwagę na następujące kwestie przy zakupie i użyciu produktów aluminiowych drzwi szafki kuchennej:

1. Sprawdź certyfikat produktu z fabryki, zwróć uwagę na datę produkcji, specyfikacje, warunki techniczne, nazwę firmy i numer licencji produkcyjnej.

2, dokładnie sprawdzić stan powierzchni, produkt powinien być jasny kolor, dobry połysk, powierzchnia cierna nie może mieć oczywistych zadrapań, pęcherzyków i innych wad.

3, zwrócić uwagę na grubość powłoki produktu, produkt jest anodowania traktowania nie mniej niż 10μm, grubość powłoki elektroforetycznej produktu jest nie mniejsza niż 17 mikronów, grubość powłoki proszkowej jest nie więcej niż 40- 120μm, powłoka PVDF jest tutaj Oba produkty powinny być powlekane i nie powinny przekraczać 30 mikronów.

4. Najlepszy wybór dla użytkowników w obszarach przybrzeżnych, lepsze odporne na korozję profile elektroforetyczne, profile w sprayu proszkowym lub fluorowęglowodorowe profile natryskowe.

5, gdy rutynowa konserwacja, inne twarde materiały nie mogą być używane jako szczotka do czyszczenia i inne narzędzia, powinieneś wybrać miękką przędzę bawełnianą i bawełnę.

6, można myć wodą, mycia napojów spirytusowych i mydła, ale nie z innymi substancjami organicznymi.


cabinet frame 8002.jpg

cabinet frame 8001.jpg