19@zl-alu.com +8618825982330
Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe

Jan 06, 2020

Malowanie proszkowe


Malowanie proszkowe jest rodzajem powłoki, która jest nakładana jako sypki, suchy proszek . W przeciwieństwie do konwencjonalnej farby w płynie, która jest dostarczana za pomocą odparowującego rozpuszczalnika, lakierowanie proszkowe jest zwykle nakładane elektrostatycznie, a następnie utwardzane   pod upałem. Proszek może być polimerem termoplastycznym lub termoutwardzalnym. Zwykle służy do tworzenia twardego wykończenia, które jest twardsze niż tradycyjne farby. Malowanie proszkowe stosuje się głównie do powlekania metali, takich jak urządzenia gospodarstwa domowego , profile aluminiowe , samochody, motocykle   Części.


My Zhonglian (Pailian) malowanie proszkowe profile aluminiowe. Dostępnych jest wiele kolorów. Możemy dostosować kolory na podstawie próbek klientów. Żadne cząsteczki nie mogą pozostać w powietrzu podczas przetwarzania, co pozwoliłoby na wystarczającą gładkość koloru powierzchni naszego profilu i bez żadnych cząstek na powierzchni. W rzeczywistości jest to problem techniczny, który z trudem może zostać rozwiązany przez inne fabryki. Jest to również nasza przewaga produktowa w porównaniu z innymi profilami o tym samym kolorze na rynku.


Przebieg procesu: Kęsy aluminiowe --- Nagrzewanie --- Formowanie z surowego aluminium --- Chromowanie --- Malowanie proszkowe