19@zl-alu.com +8618825982330
Kilka punktów do przejrzenia wyglądu profili aluminiowych

Kilka punktów do przejrzenia wyglądu profili aluminiowych

May 28, 2018

Kilka punktów do przejrzenia wyglądu profili aluminiowych


Przede wszystkim należy sprawdzić, czy wygląd profili aluminiowych ma oczywiste zniekształcenie, powierzchnia jest gładka i gładka, nie ma pęknięć ani pęcherzy, zadrapań, zadziorów i innych nieprzygotowanych miejsc. Jeśli zostanie znaleziony, najlepiej go nie kupować. Jest to najbardziej oczywisty punkt problemów z jakością.

Po drugie, konieczne jest staranne sprawdzenie koloru powierzchni profili aluminiowych pod kątem obecności różnic kolorystycznych. Różnica kolorów oznacza, że jakość nie jest zamknięta. Możesz też ustawić ten sam typ profili dla porównania. Jeśli różnica kolorów jest zbyt oczywista, najlepiej nie kupować. Ponadto sprawdź, czy grubość profilu profilu aluminiowego jest taka sama, jak profilu zaznaczonego modelu i czy istnieją fizyczne przedmioty i etykiety.

Na koniec możesz użyć gładkiego twardego przedmiotu, aby zarysować powierzchnię profilu aluminiowego, pozostawiając białą rysę. Delikatnie wycieramy i obserwujemy ręcznie. Jeśli nie można go wytrzeć, oznacza to, że materiał może mieć problemy z jakością. Jeśli można go łatwo zetrzeć, oznacza to, że dopuszczalna jest grubość warstwy tlenku na powierzchni profilu.

IMG_1363.JPG