19@zl-alu.com +8618825982330
Sytuacja w przemyśle chińskim aluminium

Sytuacja w przemyśle chińskim aluminium

Nov 23, 2016

Chiny aluminium aluminium przemysłowego profil produkcji i konsumpcji


Naszą narodową gospodarkę i stabilności, trwały i szybki rozwój zaawansowanych technologicznie, wytopu aluminium i przetwórstwa aluminium rozwijało się w Chinach.


W 21 wieku i naukowego rozwoju Chiny aluminium produkcja przemysłowych połączyć potrzeby rynku, tradycyjne aluminium zostało zakończone przejście do nowoczesnego aluminium i aluminium odmian w Chinach zmienił się dramatycznie. Ważne funkcje chińskich aluminium do wysokiej wydajności, wysokiej precyzji, Oszczędzanie energii, ekologiczne kierunek, wiele produktów stały się dobrze znane marki w domu i za granicą, cieszyć się wysoką renomą w kraju i za granicą; stały wzrost jakości produktu, produkt norm w międzynarodowy poziom zaawansowany, producenci aluminium pierwotne, oprócz standardowych produkcji, może być bezpośrednio zaakceptowane przez worldand #39; s najbardziej zaawansowanych wymagań krajowych standardowych zleceń. Oznacza to, że Chinaand #39; s produkcji aluminium zostały dalsze Umiędzynarodowione i do różnych potrzeb gospodarki narodowej i technologii z wysokiej jakości aluminium aluminium główne przetwarzających wszczął szereg wewnętrznych standardów technicznych.


O 300 rodzajów Chiny ze stopu aluminium, 1500 gatunków, jest jednym z productand #39; s różnych krajów na świecie. Wśród licznych odmian aluminium, pojawienie się dużej liczby międzynarodowych zaawansowany produkt i markowych produktów krajowych, stanowi nowoczesną, aluminiową przetwarzanie technologia kierunki rozwoju i aplikacji.