19@zl-alu.com +8618825438762
Pokój słoneczny wykonany ze stopu aluminium lub ze stali nierdzewnej, co jest lepsze?

Pokój słoneczny wykonany ze stopu aluminium lub ze stali nierdzewnej, co jest lepsze?

Apr 30, 2018

Pokój słoneczny wykonany ze stopu aluminium lub ze stali nierdzewnej, co jest lepsze?

Głównym materiałem do budowy solarium jest szkło, które wszyscy znamy. Ponieważ pokój słoneczny nazywany jest również szklanym pokojem. Oprócz szkła jako głównego materiału. Ramy są również bardzo ważne. Szklany dom nie może obsługiwać domu bez ramy. Materiały szkieletowe do pokoju słonecznego są również zróżnicowane. Mają różne zalety pod względem wytrzymałości, odporności na ciśnienie wiatru, dekoracyjności, hermetyczności, wodoszczelności itp. Następujący Xiaobian różni się od wszystkich w pomieszczeniu ze stali nierdzewnej, w którym znajduje się pokój słoneczny i ze stopu aluminium.

Przestrzeń słoneczna ze stali nierdzewnej: aby poprawić wymagania estetyczne i potrzebę późniejszego użytkowania i wygody obsługi, na podstawie konstrukcji stalowej na zewnątrz stopu aluminium, w gwarancję wytrzymałości i ciśnienia wiatru, w zależności od wyglądu, koloru do zastosowania ze stopu aluminium A kolorowe, stop aluminium mogą być spryskiwane w różnych kolorach, mogą być również wykonane z faktury drewna. Zewnętrzna obudowa ze stopu aluminium jest piękna i łatwa w utrzymaniu, a cena jest umiarkowana. Podstawą solarium jest solidne połączenie konstrukcyjne. Struktura ze stali nierdzewnej odgrywa ważną rolę wspierającą w jamie, dzięki czemu nie musisz się martwić o wytrzymałość stopu aluminium. Może być zaprojektowany w różnych kształtach, ta struktura pokoju słonecznego została powszechnie przyjęta i powszechnie stosowana.

Zalety konstrukcji ze stopu aluminium: brak rdzy, dobra izolacja cieplna, łatwa konstrukcja, różne formy, uporządkowany drenaż; Wady: Względna cena jest stosunkowo wysoka, ponieważ wytrzymałości aluminium nie można porównywać ze stalą. Zalety konstrukcji ze stali nierdzewnej: konstrukcja ze stali nierdzewnej, przestrzeń do kreatywności, wielkości i kształtu bez żadnych ograniczeń; wady: słaba izolacja.