19@zl-alu.com +8618825982330
Czynniki wpływające na zużycie rozpylania proszku profil aluminiowy

Czynniki wpływające na zużycie rozpylania proszku profil aluminiowy

Nov 23, 2016

Metody powłoką proszkową jest stosowanie wysokiego napięcia pole elektryczne indukcyjne z efektem metalicznym i pokryte są wrażliwe na siebie i każdy z przeciwnych ładunkach, generowało proszku przyciąga do przeciwne za to malowane powyżej, następnie proszkowa przez topnienia przepływu, pieczenia utwardzanie są pokryte farbą Metoda.


Bez jednolitego wyglądu obróbki powierzchni stopu wyciskania profili aluminiowych i łatwo w wilgotne powietrze i tym samym mają tendencję do obróbki powierzchni profili aluminiowych, malowanie proszkowe jest trend w rozwoju aluminium na tym etapie.


Ze względu na proszku powłoka ma następujące zalety: ① powierzchnię bogaty kolor, tekstura miękka; Po drugie dobrą odporność na korozję, mniej zanieczyszczone c dobre warunki atmosferyczne, okres ważności do 10 lat lub więcej; czarne lakierowane proszkowo wytrzymała, prosta. W związku z tym ponieważ aplikacja farb proszkowych na aluminium, rozwinęły się szybko. Zwłaszcza w delcie rzeki Jangcy rozwinięte gospodarczo i obszaru delty rzeki perłowej udział w rynku proszkowo aluminium jest więcej niż 60%.


Wraz z wdrożeniem zasady zachowania energii, jak również aluminium spółkom poprawić informacje o kosztach, ograniczenia spożycia proszek aluminiowy profil rozpylania proszku jest ważnym kierunkiem ochrony energii, redukcji kosztów.


Aluminium proszek spray zużycie proszku w wielu czynników istnieją dwa główne aspekty. Z jednej strony oraz rodzaj proszku, z drugiej strony i proszek rozpylenie jest ściśle związane z warunki procesu, takie jak rozpylanie odstępy obrabianego przedmiotu, na poziomie państwa, pracowników obsługi urządzeń i tak dalej.