19@zl-alu.com +8618825982330
Zima nadchodzi.  Co powinniśmy zrobić, jeśli system Windows wycieknie?

Zima nadchodzi. Co powinniśmy zrobić, jeśli system Windows wycieknie?

Dec 15, 2018

Być o zimie, zimnym napływie wiatru, jak robi się wyciek z okna? Faktycznie przecieki w oknie drzwi wiatr jest nie tylko szczelna, mają bardzo dużą wiedzę wśród nich.

Profil drzwi i okien, technologia produkcji

Okna i drzwi to zależność między wyciekiem powietrza a materiałem jest bardzo duży, jeśli materiał jest zły, wytrzymałość na ściskanie nie jest ramą okna drzwi, nie testuj, duży wiatr i deszcz z dwoma lub trzema latami mogą wystąpić odkształcenia, po odkształceniu mogą pojawić się pęknięcia między ramą i szkłem, słaba wydajność uszczelnienia i wyciek powietrza, w szeregu problemów, takich jak kurz i wieje dłużej, im większa jest apertura, otwórz zasłony ... od teraz

Tak więc, gdy jesteśmy okienkiem okna wyboru i zakupu, powinniśmy zauważyć materiał okna drzwi do zastawiania i tworzenia rzemiosła tym bardziej. Chcesz uniknąć wyboru i zakupu do wykonania przez drzwi okna producenta kilku gorszych profili lub bez zabezpieczenia kwalifikacyjnego.

 

Instalacja drzwi i okien

Instalacja jest również głównym czynnikiem, który decyduje o tym, czy okno drzwi jest zamknięte, nawet jeśli posiada wysokie okno drzwi, instalacja nie jest na miejscu, a także może źle wpływać na wydajność uszczelniania okien drzwiowych.

Przede wszystkim, okno drzwi musi być zheng, prawdopodobieństwo po oknie drzwi ZASTOSUJE okres czasu, w przeciwnym razie może pojawić się okno drzwi coraz więcej pochyłości, otwór między ramą okna a korpusem ściany również może być większy i większy, nieszczelny wiatr jest nieunikniony. Następnie, po zainstalowaniu okna drzwiowego, potrzeba spieniania gumy, aby wypełnić otwór między ramą okna a ścianą. Poczekaj, aż guma do włosów zacznie krzepnąć z tyłu, równomiernie przetrzyj szczeliwo na obrzeżach ramy okiennej, zapobiegnij przedostawaniu się wody deszczowej do wnętrza z otworu instalacji okna i ściany, a także zapobiegaj wyciekom.

Ważne jest, aby pamiętać, że Windows musi być w dwustronnym i zewnętrznym wymiarowaniu, jeśli w celu zaoszczędzenia czasu lub kosztów, tylko w wewnętrznym kleju lub w wewnętrznym punkcie kilku kleju, doprowadzi to do Zjawisko przecieków okien i drzwi.

Uszczelka drzwi i okien

Taśma uszczelniająca jest częstym problemem starzenia się pęknięć, jeśli występują oznaki stwardnienia, można zająć się następującymi aspektami.

Należy poszukać producenta okien drzwi, zasięgnąć porady, czy należy je zmienić; Jeśli tak, skontaktuj się z profesjonalistą, aby go wymienić. Drugie to zmiana pasa uszczelniającego, szklista taśma uszczelniająca polega na włożeniu szczeliny na karty na szklistej krawędzi wewnątrz, podczas zmiany, należy wybrać za pomocą śrubokręta tylko wyciągnąć, włożyć nowy pasek uszczelniający ponownie wejść i obalić puszkę.

Sprzęt do drzwi i systemu Windows

Okucia sprzętowe to produkt, który często działa w oknie drzwi, można go łatwo nosić, jeśli nie ma wysokiej jakości okuć, wydajność okna drzwi również może znacznie się obniżyć.

W szczególności, akcesoria sprzętowe i rozmieszczenie zamków blokujących wokół drzwi i okien, gdy zamek drzwi, zamek, przycisk blokady mocno ze sobą współpracują, z zawiasem (zawiasem) lub tarciem, często wytwarzają mocną siłę uszczelniającą, powodują sprężyste odkształcenie taśmy uszczelniającej, a tym samym zapewnienie wystarczającej ilości drzwi i uszczelnienia systemu Windows, sprawić, że wentylator, skrzynia tworzą organiczną całość, a tym samym poprawiają skuteczność uszczelniania. Jeśli osprzęt jest gorszy, jakość okna drzwi jest znowu dobra, jego zachowanie ciepła, izolacja termiczna również nie ma odpowiednika.