19@zl-alu.com +8618825982330
Drewniany proces transferu ziarna dla profili drzwi i okien

Drewniany proces transferu ziarna dla profili drzwi i okien

Jan 27, 2020

Drewniany proces transferu ziarna dla profili drzwi i okien


Drewniany profil transferowy odnosi się do szybkiego transferu i penetracji wzoru drewnianego ziarnistego na papierze transferowym. Folia oparta na zasadzie sublimacji w wysokiej temperaturze i penetracji termicznej na podstawie natryskiwania proszkowego lub powlekania elektroforetycznego. Oparty na zasadzie sublimacji w wysokiej temperaturze i penetracji termicznej. Zastosuj do profili, które zostały spryskane lub poddane elektroforezie. Wytworzony drewniany profil ma wyraźną fakturę i mocne trójwymiarowe wyczucie, które może lepiej odzwierciedlać naturalne odczucie drewna. Jest to idealny energooszczędny i przyjazny dla środowiska materiał zastępujący tradycyjne drewno.


Olchowe drewno ziarniste ma silną przyczepność do aluminium, nietoksyczne, bezwonne i łatwe do czyszczenia. Tekstura produktu jest klarowna i realistyczna, silnie trójwymiarowa, ma dobry efekt dekoracyjny. Widoczny jest efekt powrotu do natury i powrotu do natury. Warstwa powlekająca na powierzchni natryskiwanego profilu aluminiowego jest nielotna w powietrzu, nie utlenia się i nie zanieczyszcza środowiska. Brud osadzony na natryskiwanej powierzchni można przywrócić jej pierwotny połysk i wygląd po oczyszczeniu.


Proces transferu drewnianego graindenu opisano szczegółowo poniżej


Krok 1: Wybierz podłoże, które zostało spryskane lub poddane elektroforezie


Krok 2: Owiń przeniesione podłoże papierem termotransferowym z drewna drzewnego i zamocuj interfejs papieru za pomocą papieru samoprzylepnego odpornego na wysoką temperaturę, aby zapobiec poluzowaniu się papieru termotransferowego z drewna.


Krok 3: Obuduj plastikową rurkę odporną na wysoką temperaturę i szczelność na podłożu. Został owinięty papierem termotransferowym o ziarnistej fakturze, a następnie ewakuowany z obu końców plastikowej torby do pełnego i skutecznego na podłoże. Wielkość podciśnienia próżniowego należy odpowiednio dostosować zgodnie z charakterystyką przenoszonego podłoża i podciśnieniem, które może wytrzymać plastikowa torba, zwykle między 0,3 a 0,8 MPa. (Uwaga: Celem stosowania plastikowych toreb plastikowych jest wymuszenie, aby drewniany ziarnisty papier przenoszący ciepło plastikowych toreb już znajdujących się blisko podłoża, aby całkowicie i skutecznie przylegał do podłoża poprzez podciśnienie.)


Krok 4: Wyślij owinięte podłoże do piekarnika w celu pieczenia. Temperatura i czas pieczenia powinny opierać się na charakterystyce przenoszonego podłoża, głębokości przenoszonej tekstury i specyficznej wydajności piekarnika. Dokonaj odpowiednich korekt, zwykle temperatura transferu wynosi 160 ~ 180 ℃, a czas to 5 ~ 8 minut


Krok 5: Wyjmij przeniesione podłoże z piekarnika, wyciągnij plastikową torbę z jednego końca przeniesionego podłoża, oderwij papier termotransferowy, wyczyść powierzchnię