19@zl-alu.com +8618825982330
2018 Top 10 marek z profili aluminiowych, ogłoszono chwałę

2018 Top 10 marek z profili aluminiowych, ogłoszono chwałę

Aug 03, 2018

Dziewiąte miejsce: Guangdong Zhonglian Aluminium Industry Co., Ltd. (Yalian)


Guangdong Zhonglian Aluminium Industry Co., Ltd. jest zakrojonym na szeroką skalę przedsiębiorstwem zajmującym się profilowaniem aluminium, zajmującym się rozwojem, projektowaniem i produkcją. Osiągnęła zaawansowany poziom w produkcji architektonicznych profili aluminiowych, dekoracyjnych profili aluminiowych i przemysłowych profili aluminiowych. Firma została założona w 1993 roku. Siedziba firmy znajduje się w Shishan Town, Nanhai District, Foshan City, w prowincji Guangdong. Po ponad 20 latach nieprzerwanych wysiłków i rozwoju, firma stale się rozwija. Fabryka zajmuje powierzchnię 100 000 metrów kwadratowych i dysponuje nowoczesną, nowoczesną linią do wytłaczania aluminium. Produkty sprzedają się dobrze w całym kraju. Roczny projekt profili aluminiowych wynosi około 50 000 ton, a wartość wyjściowa to około 1 miliard juanów.


Firma jest silna, posiada 600 do 2500 ton nowoczesnego sprzętu do wytłaczania aluminium, dwie linie anodowane, dwie powłoki elektroforetyczne, tysiąc ton linii kolorystycznych profili do powlekania proszkowego, paski do noszenia, jedna linia do formowania wtryskowego, symulacja linii do produkcji słojów drewna, a także szereg zaawansowanych urządzeń do obróbki drzwi i okien oraz sprzęt do głębokiego przetwarzania.


Firma ma grupę wysokiej jakości personelu technicznego, z duchem "wysokiej jakości, wiarygodności, ścisłego zarządzania i rozwoju" jako cel, ciągłe doskonalenie, ciągłe reformy, produkcja "azjatyckich" profili ze stopów aluminium, ścisłe wdrożenie krajowego standardu GB5237 -2008, przeszedł certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001, certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO14001 oraz certyfikat jakości produktu w Chinach.


W 2007 Zhonglian Aluminium został członkiem Stowarzyszenia Przemysłu Nieżelaznych Metali Guangdong i uzyskał certyfikat certyfikacji produktu - anodowanie i barwienie; w 2008 r. przyznano mu "Krajową licencję na wytwarzanie produktu przemysłowego" wydaną przez Generalną Administrację Nadzoru Jakości, Inspekcji i Kwarantanny; Od początku roku zdobył honorowe tytuły "Jakościowej Jednostki Godnej Zaufania" oraz "Przedsiębiorstwo Uhonorowania Kontraktów i Szacunku do Kredytu" przyznawane przez dystrykt Nanhai przez kilka kolejnych lat. W 2010 r. China United otrzymało certyfikat "Prowincji prywatnej prowincji Guangdong", a także nagrodę od prowincji Guangdong. "Certyfikat jakości dla międzynarodowych produktów wzorcowych" wydany przez Biuro ds. Jakości i Nadzoru Technicznego, i uzyskał certyfikat certyfikatu produktu - elektroforetyczna farba w sprayu, certyfikat certyfikatu produktu - farba w proszku, "certyfikat jakości produktu" wydany przez prowincja Guangdong Profil aluminiowy Jakość produktu Stacja Nadzoru i Inspekcji oraz "Jednostka monitorowania stałego poziomu jakości". Zostało również uznane przez Miejskie Biuro ds. Jakości i Nadzoru Foshan jako spełniające wymagania normy krajowej "Ogólne zasady dotyczące dostarczania i zarządzania urządzeniami do pomiaru energii dla jednostek wykorzystujących energię" (GB17167-2006). W 2013 r. China United otrzymało "Top Ten Keys" i "Znane marki Guangdong", aw 2014 r. Przyznano mu "Znane marki Guangdong".


Na początku wieku, w 2010 roku, firma wprowadziła na rynek nową markę "Asian Alliance" opartą na oryginalnej "Zhonglian".


Firma będzie nadal poprawiać zadowolenie klientów dzięki "najwyższej jakości produktom, pierwszorzędnej obsłudze" i dążyć do tego, aby marka Yalian stała się światową marką.