19@zl-alu.com +8618825982330
Profil wysuwania aluminium dla wymagań twardości ścian kurtynowych, wymagań wydajności

Profil wysuwania aluminium dla wymagań twardości ścian kurtynowych, wymagań wydajności

Jul 12, 2017

1, anodyzowane i malowane proszkowo aluminium w miarę możliwości w zależności od materiału, grubości, rozmiaru, wymagań twardości, wymagań wydajnościowych tego samego podobnego stopu aluminium umieszczonego w tym samym piekarniku do starzenia się. Starzenie się aluminium powinno być ściśle zgodne z profilem pieca odpowiadającym procesowi starzenia się w celu ścisłej eksploatacji, nie wolno zmieniać, a nie perfumacyjnie.

2, zwróć uwagę na wentylator cyrkulacyjny, cyrkulację wody chłodzącej, zwróć uwagę na zapłon, błąd temperatury pieca, podwyższenie temperatury pieca, izolację i zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo i uszczelnienie podniesienia drzwi.

3, wysokie temperatury środowiska spalania, zwrócić uwagę na olej, wyciek gazu, wentylacja, zwrócić uwagę na bezpieczeństwo.

4, rama załadunku i rozładunku Uwaga, należy zwrócić uwagę na ruch i ramę materiałową z własnym bezpiecznym dystansem.

5, anodyzowane i proszkowe powlekane Aluminiowy piec jest ściśle zabronione personelu skręconego, musi wejść do pracy pieca musi zrobić odpowiednią ochronę, i musi mieć dorosłych do przestrzegania ochrony. Piec zapobiegający palnym i wybuchowemu materiałowi, jest zabroniony do pieczenia, ogrzewania, spania i innych nieprodukcyjnych zastosowań.

6 nie można oczekiwać różnych wymagań dotyczących przetwarzania profilu, a pole powinno być oparte na wymaganiach związanych z przetwórstwem wraz z kartą procesową (wezwaniem do produkcji) przeniesione do sektora produkcyjnego. Prawdę mówiąc, wykonaj proces form zapisów w celu sprawdzenia. Klasa zmian powinna wyjaśnić sytuację na służbie.

Szybkość wytłaczania aluminium anodowanego i proszkowego jest zwykle wyrażana przez szybkość metalu z otworu dyszy. Im większy wpływ prędkości wytłaczania jest rozkład temperatury w kierunku długości, a rozkład temperatury w kierunku mniejszej szerokości jest pomijany. Zmiana rozkładu temperatury w kierunku podłużnym omawiana jest w warunkach różnicy prędkości wytłaczania. Oznacza to, że powierzchnia górna w kierunku wzdłużnym wytłaczanego profilu jest brana jako powierzchnia badawcza. Jeśli inne parametry są takie same, rozkład temperatury profilu temperaturowego profilu ciśnienia na górnej powierzchni górnej powierzchni jest przy prędkości wytłaczania wynoszącej 10, 20, 30, 40, 50 i 60 godzin (w mm / s ).

Poprzez analizę stwierdzono, że różnica temperatur pomiędzy dwoma końcami wytłaczanego profilu jest mniejsza i mniejsza, gdy prędkość wytłaczania staje się większa, a temperatura zmienia się poniżej 40 mm / s po prędkości tłoczenia 10 mm / s, przy Innymi słowy, anodyzowane i malowane proszkowo aluminium rozkład temperatury w kierunku wzdłużnym wytłaczanego profilu zwiększa się, gdy prędkość wytłaczania wzrasta, ale gdy wzrasta do 40 mm / s, wpływ na pole temperatury w kierunku podłużnym Na mniejszą, Można powiedzieć, że prędkość wytłaczania na płaskim profilu wytłaczania aluminium wody pole chłodzenia wody jest wartość krytyczna, tym razem próg 40mm / s, jeśli prędkość wytłaczania jest mniejsza niż wartość krytyczna, wpływ pola jest Większy, ale jeśli prędkość wytłaczania jest większa niż wartość krytyczna, jego wpływ na pole temperatury staje się coraz mniejszy.

(1) ściany osłonowe i elementy stopu aluminium są poziome i pionowe, poprawne wzniesienie, powierzchnia nie pozwala na uszkodzenia mechaniczne (takie jak zadrapania, zarysowania, wcięcia), ani do czynienia z wadami (takimi jak plamki, plamki, .

(2) Aluminium anodyzowane i proszkowe Wszystkie odsłonięte części metalowe (płyta dociskowa), z dowolnego kąta, powinny wyglądać płasko, nie pozwalają na małe odkształcenie, zaszumieć, zagłębienie łącznika lub wyróżnić.

(3) Po spawaniu należy zamocować żarnik korbowy i rowek w kształcie litery T, a główna struktura szczeliny betonowej powierzchni kontaktu nie powinna być większa niż 1 mm, a wtyczka z blachy stalowej ocynkowanej. Żeliwo Corbel i połączenie ściany osłonowej, muszą być dobre podkładki udarowe. Spawanie w miejscu spawania stali, Anodowane i Powlekane Aluminium powinny być malowane w polu dwie farby antykorozyjne.

(4) w murze, ścieraniu lub powierzchni betonowej z metalową powierzchnią, musi być malowana farba asfaltowa, grubość ponad 100um.

(5) instalacja szklana, krawędź i specjalna kostka muszą utrzymywać szczelinę, tak aby zapewnić górną, dolną, lewą i prawą stronę. Jednocześnie, aby zapobiec zanieczyszczeniu szkła, zwłaszcza strony powłoki, należy zwrócić szczególną uwagę, aby zapobiec powstawaniu powłoki zarysowania powierzchni. Zainstalowana powierzchnia szkła powinna być całość, a nie być wygięta i tak dalej.

(6) paski gumowe i paski impaktu powinny być gęste, wszechstronne, dwa paski gumowe złącza muszą być wypełnione szczelnie mocno. Uszczelnienie plastikowe uszczelnienia, anodyzowane i proszkowe aluminium powinny być ściśliwe, jednolite, wygląd powinien być gładki i gładki.

(7) warstwy ognia, izolacja materiałów wełny mineralnej, wypełnić szczelne, nie brakuje.