19@zl-alu.com +8618825438762
Aluminiowy Profil Wytłaczania Ściany Ściany Kurtyny, Prawidłowy Proces

Aluminiowy Profil Wytłaczania Ściany Ściany Kurtyny, Prawidłowy Proces

Jul 03, 2017

Profil wytłaczania aluminium dla kurtyny kurtynowej wydaje się krótki, skrzyżowane usterki z kilku powodów:

Funkcje odzwierciedlają:

Istnieje pewna głębia białego, pionowego rozmieszczenia powierzchni aluminium, sporadycznego lub sporadycznego pojawienia się, ogon ze stopu aluminium bardziej niż przed poważnym utlenianiem po szaro-czarnym.

przyczyna:

(A): aluminiowy cylinder wyciskający, aluminiowa wkładka do wyciskania pomiędzy rozmiarem ultra-biednych cząstek aluminium w metal

(B): dyszy wytłaczania aluminium używane zbyt długo, twardość nie wystarczy.

(C): prędkość wytłaczania i temperatura wytłaczania zbyt szybko, zbyt słaba jakość pręta.

W linii równoległej, przerywany krótko biały przekreślony, powodowany przez otwór formy. Nieregularne krótkie pasy są dociskane przez cząstki metali, które są wielkością narzędzia wytłaczającego z tolerancją.

Eliminacja:

Bęben wytłaczający, wymiary łączące między klockami dociskowymi nie mogą przekraczać 0,1 mm, a część robocza cylindra wytłaczającego nie może przekraczać 1,0 mm z częścią roboczą (ukosowanie otworu wlotowego cylindra wytłaczającego). Aluminiowa matryca do wyciskania z gładkimi ustami zębów, aluminium Profil wytłaczania do zabezpieczania twardości ściany kurtyny. Pręt aluminiowy kwalifikowany, proces wytłaczania aluminium jest poprawny.

1. Wytłaczanie aluminium po obróbce cnc mniej: Ponieważ stop aluminium można ścisnąć w dowolny skomplikowany przekrój poprzeczny, więc tak długo, jak jest to uzasadnione, ścisnąć stop aluminium można również łatwo zmontować, co zmniejsza potrzeby obróbki. Niektóre kształty można uzyskać tylko przez wytłaczanie, nie można uzyskać profilu wytłaczania aluminium dla kurtyny kurtynowej przez inne procesy.

2. Wytłaczanie profili aluminiowych Obróbka form Niski koszt: Aluminium Wytłaczanie Mold Koszty są niskie w porównaniu do walcowania, odlewania, kucia i innych konkurencyjnych materiałów.

3. Wysoka wydajność konstrukcji: profili wytłaczanych ze stopu aluminium mogą osiągnąć maksymalną efektywność strukturalną. Gdzie trzeba zwiększyć siłę, możesz użyć profili Tianmao.

4. Lekki ciężar: wytłaczane profile stopu aluminium lekka waga, duża wytrzymałość i wytrzymałość. Ze względu na różnicę w działaniu aluminium i innych konkurencyjnych materiałów ten sam efekt struktury aluminium jest tylko o połowę mniejszy od innych konstrukcji metalowych, a inne metale nie są łatwe w obróbce.

5. Efekt obróbki profili aluminiowych jest bardzo zróżnicowany, a odporność na korozję: poprzez proszkowe lub elektroforetyczne powłoki i inne sposoby obróbki powierzchni, aluminiowy profil wyciskania ścian kurtynowych projektant może osiągnąć pożądany kolor. Oczywiście zawiera również srebro naturalne lub anodyzowane.

6. Konserwacja jest mniejsza: aluminium jest naturalnym i trwałym metalem, a obróbka powierzchni aluminium po obróbce aluminium po przetworzeniu zwiększa jego wytrzymałość