19@zl-alu.com +8618825982330
Profile aluminiowe do wyciskania drzwi i okien zapewniają bezpieczeństwo i wydajność produktu

Profile aluminiowe do wyciskania drzwi i okien zapewniają bezpieczeństwo i wydajność produktu

Oct 24, 2017

Wytrzymałość formy jest bardzo ważnym problemem w konstrukcji matrycy ze względu na złe warunki pracy matrycy, gdy profile aluminiowe do wyciskania drzwi i okien. Oprócz racjonalnego umieszczenia otworu w formie, bardzo ważne jest również dobranie odpowiednich materiałów do formowania, konstrukcja rozsądnej struktury i kształtu formy, dokładne obliczenie ciśnienia wytłaczania i sprawdzenie dopuszczalnej wytrzymałości każdej sekcji niebezpiecznej. Istnieje wiele formuł obliczania ciśnienia wytłaczania, ale zmodyfikowana formuła lasu Biella ma wciąż wartość inżynieryjną. Górna granica ciśnienia wytłaczania ma również zastosowanie i łatwo obliczyć ciśnienie ściśnięcia metodą empirycznego współczynnika. Jeśli chodzi o sprawdzenie wytrzymałości formy, należy ją oprzeć odpowiednio na typie produktów, strukturze formy i tak dalej. Ogólne formy płaskie muszą tylko sprawdzić wytrzymałość na ścinanie i wytrzymałość na zginanie, język formy i planarny tryb bocznikowy, aby sprawdzić ścinanie, zginanie i wytrzymałość na ściskanie, język i część igły również należy wziąć pod uwagę wytrzymałość na rozciąganie. W ostatnich latach metoda elementów skończonych może być wykorzystana do analizy naprężeń i wytrzymałości form specjalnych.

Codzienni ludzie w procesie konsumpcji, profile aluminiowe do wyciskania drzwi i okien, będą miały taką koncepcję konsumpcji: im wyższa cena towaru, tym lepsza ilość, tym lepiej, że materiał jest bardziej solidny ... Ponieważ więcej zużywanych materiałów, odpowiednia cena będzie wyższa, a jakość naturalna lepsza. Czy to zrozumienie jest poprawne?

Drzwi i okna ze stopów aluminium stanowią zwykle cenę trzech elementów: profili, typu okien, akcesoriów. Grubość ścianki profilu wpływu ceny produktu nie jest mała, im grubszy profil, tym wyższa cena. Wielu konsumentów przy zakupie drzwi i okien ze stopu aluminium przyjmie za pewnik, że im grubsza jest grubość aluminium, więcej niż normy krajowe, tym lepsza jest jakość produktu, tak naprawdę nie.

Produkty i drzwi ze stopów aluminiowych grubość ścianki normy krajowej jest w zakresie ochrony bezpieczeństwa produktu i wykonania sytuacji, Profile aluminiowe do wyciskania drzwi i okien zgodnie z wymogami zestawu energooszczędnego i ochrony środowiska, a nie grubości profil produktu jest grubszy, tym lepsza jest jakość produktów. Ponieważ zbyt gruba grubość ścianki i nie może zagwarantować gazoszczelności produktu, szczelność jest dobra, jakość produktu jest wysoka. Aby określić jakość produktów drzwi i okien ze stopów aluminium, musimy wziąć pod uwagę następujące aspekty:

1, racjonalność projektu profilu,

2, szczelność produktu i wodoszczelność,

3, produkt ze szkła, części metalowych i akcesoriów.