19@zl-alu.com +8618825438762
Obróbka CNC aluminiowa może przyspieszyć szybkość produkcji form

Obróbka CNC aluminiowa może przyspieszyć szybkość produkcji form

Jun 21, 2017

Aluminiowa CNC obróbka CNC jest wykorzystywana głównie w cyfrowej technologii informacyjnej, wyposażonej w funkcje cyfrowe, automatykę. Aluminiowa CNC obróbka CNC z charakterystyką automatyzacji, produkcja form może być osiągnięta w automatyzacji sprzętu mechanicznego, a często na wiele sposobów.

Aluminiowa obróbka CNC obejmuje dwa aspekty zastosowania: technologię obróbki obrabiarek CNC i technologię programowania CNC. Te dwie technologie w procesie wytwarzania pleśni ze sobą, odgrywają swoje role. Obrabiarki CNC są podstawą obróbki blach aluminiowych CNC, produkcja form może poprawić wydajność i dokładność. Programowanie NC jest ważną częścią realizacji obróbki CNC aluminium.

W produkcji form przetwarzania, aby efektywniej osiągnąć jakość obróbki części, aby zmaksymalizować wydajność obrabiarek CNC, ludzie znajdowali się w dążeniu do szybkiego i szybkiego opracowywania technologii CNC Aluminium Machining. W procesie produkcji form, w celu dostosowania się do dywersyfikacji produkcji form, technologia obróbki CNC CNC powinna zostać opracowana w następujących trzech kierunkach:

1. Wybrać odpowiednie obrabiarki CNC

Szeroka gama narzędzi CNC, produkcja formy ma również wiele obrabiarek CNC. Na przykład, CNC EDM, CNC WEDM, frezowanie CNC, itd., Te maszyny CNC w produkcji form są często używane.

W formie przed przetwarzaniem, aby być rozsądnym do przetwarzania klasyfikacji formy, a następnie wybrać odpowiednie maszyny CNC do obróbki, zgodnie z wymaganiami produkcji w celu obniżenia kosztów produkcji, w celu osiągnięcia najbardziej skutecznej produkcji.

2. Udoskonalona technologia obróbki CNC z aluminium

Wraz z rosnącą konkurencją na dzisiejszym rynku, opracowano przemysł wytwórczy pleśni w tym zaciętym otoczeniu konkurencyjnym, rozwój technologii CNC obróbki aluminium powinien w dalszym ciągu zaspokajać potrzeby rozwoju form. Dlatego technologia obróbki NC do dalszego doskonalenia, przedsiębiorstwa w NC badania technologii i rozwoju w celu zwiększenia inwestycji i nadal używać nowych materiałów. Aby użyć materiału o dobrych wynikach ekonomicznych, upewnij się, że jakość produkcji form. Jednocześnie można przyspieszyć szybkość produkcji form. W wyborze dobrych materiałów w tym samym czasie, ale także na technologii obróbki NC do poprawy i poprawy.

Dzięki ciągłej innowacji technologicznej technologia przetwarzania CNC nadal rozwija się, rozwiązano wiele problemów związanych z produkcją pleśni. Na przykład w przypadku bardziej złożonej produkcji formowania powierzchni można używać kombinacji metod obróbki CNC i CNC WEDM w celu zapewnienia sprawnego procesu formowania.

3. Optymalizować proces obróbki

Programowanie NC jest ważną częścią realizacji obróbki CNC aluminium. Technologia programowania CNC to technologia przetwarzania NC. W produkcji form przetwarzania, w celu poprawy jakości obróbki części, w celu maksymalizacji wydajności obrabiarek CNC.

Technologia programowania jest związana głównie z trzema czynnikami, a mianowicie jakością przetwarzania, czasem i procedurami zawartości. W produkcji form, wykorzystanie technik programowania w celu skrócenia czasu przetwarzania, może osiągnąć szybką produkcję.