19@zl-alu.com +8618825982330
Aluminium CNC Machining każdy szczegół musi być wcześniej

Aluminium CNC Machining każdy szczegół musi być wcześniej

Oct 10, 2017

Ze względu na złożoność obróbki NC (np. różnych obrabiarek, różne materiały, różne narzędzia, cięcia różnych metod, różne ustawienia parametrów, itp.) zdecydowano, że obróbki NC (czy obróbki lub programowania) musi gromadzić doświadczenie w długotrwałego procesu produkcyjnego.

Jako metodę zaawansowanego przetwarzania obróbki NC jest powszechnie stosowany w produkcji precyzyjnych i skomplikowanych części przemysłu lotniczego, przemysłu stoczniowego i przemysłu elektronicznego. W obróbki NC z rysunków części do obróbki elementów kwalifikowaną, jest pierścień zestaw złożonych i rygorystyczny proces. Na każdym etapie problem proces zostanie przerwany. Kombinacji następujących Przykłady obróbki betonu w 3 etapach, NC obróbki niektórych kluczowych czynników do analizowania, tak, że możemy pogłębić wiedzę na temat obróbki CNC aluminium, przetwarzaniu i produkcji, pomóc.

1 proces etapie przetwarzania

Ogólne użycie obrabiarki CNC, większość możliwości przetwarzania nie jest dostępna. NC, proces obróbki jest podobne do zwykłych obrabiarki. Jednak ze względu na NC obrabiarki przetwarzania proces każdy szczegół musi być z góry ustalone, przetwarzanie automatyczne uzupełnianie. W związku z tym w porównaniu z procesu przygotowania zwykłych obrabiarki, ma swoje własne cechy.

1.1 par noży i noże

Podczas obróbki części wspólnej obrabiarki, pozycji związek między narzędzia i przedmiotu obrabianego jest ustanowiona przez połączenie pomiaru i koła zamachowego, jeśli położenie narzędzia nie jest poprawna, można regulować przez operatora w dowolnym momencie. i NC przetwarzania, do mocowania, istnieje wiele narzędzi przetwarzania, w celu ustalenia różnych rodzajów noże i inne parametry wejściowe do komputera, komputer poprzez transformację współrzędnych, tak że każdy narzędzia i przedmiotu obrabianego ustanowienie odpowiednich relacji. Do zwykłej obróbki, problem nóż nie uznaje się za ważny czynnik. Dla aluminium CNC Machining tak długo, jak długo użycie programu przetwarzania, musi znajdować się na nóż, w przeciwnym razie będzie poważne konsekwencje. Zwykłe przetwarzanie jest często za pomocą operacji poczucie kontroli i przetwarzania NC należy poważnie rozważyć zmianę stanowiska, w celu uniknięcia kolizji.

1.2 wybór mocowania tryb

Biorąc pod uwagę NC przetwarzania każdego mocowania musi być nowy nóż, to znacznie zwiększyć czas przetwarzania pomocniczy, wpływają na wydajność przetwarzania, ale również funkcji obrabiarek CNC "odpady." W związku z tym w NC obróbki, o ile to możliwe po mocowania, może przetwarzać wszystkich powierzchni, które mają być przetwarzane do pełni odegrać skuteczność obrabiarek CNC. Niektóre części procesu są opisane.

Sprzęt Obróbka CNC aluminium jest wysokiej technologii i wiedzy integracji produktów mechanicznych i elektrycznych, jego zaawansowanych technologii, wysoki stopień inteligencji, system sterowania układ scalony, struktura jest bardziej złożone, Tak więc sprzęt do obróbki NC w perspektywie długoterminowej procesu usterki bardziej złożone, trudne utrzymanie. Diagnostyka usterek i konserwacji urządzeń do obróbki NC jest ważną częścią jego wykorzystania, a także jednym z czynników ograniczających jego funkcji.

Sprzęt do obróbki CNC aluminium składa się głównie z wejścia/wyjścia urządzenia, urządzenia sterowania numerycznego, serwo dysku urządzenia, urządzenie sterujące elektryczne logiki obrabiarek i pozycji wykrywania urządzenia. Zasada działania: W przetwarzanie wymiar i przetwarzania danych przedmiotu obrabianego do przetworzenia są zaprogramowane w NC obróbki program według kodu i format systemu, urządzenia wejścia/wyjścia są przesyłane do urządzenia sterowania numerycznego, przetwarzania informacji i instrukcji przetwarzania powstają po przetwarzania danych i dane wyjściowe urządzenie sterujące elektryczne logiki i serwo dysku urządzenia maszyny, tak aby kontrolować urządzenia transmisyjnego obrabiarki i wykończenie cięcia i obróbki przedmiotu obrabianego. W tym procesie, oprócz otrzymania instrukcji urządzenia NC serwo dysku urządzenie współdziała z logiki elektryczne urządzenia sterującego obrabiarki, przedmiotu obrabianego cięcia i obróbki dokładność wyższa. W procesie NC obróbki danych wykrywania i monitorowania są przeprowadzane według pozycji wykrywania urządzenia i dane i wyniki monitorowania są karmione powrót do urządzenia NC w czasie rzeczywistym, tak, że dane mogą być obliczane i kontrolowane dokładnie w urządzenia sterowania numerycznego, tworząc w ten sposób skuteczne semi ZAMKNIĘTA pętla sterowania urządzenia NC.