19@zl-alu.com +8618825982330
Obróbka CNC z aluminium Oszczędność kosztów pracy w celu poprawy jakości i doskonałej jakości produktów

Obróbka CNC z aluminium Oszczędność kosztów pracy w celu poprawy jakości i doskonałej jakości produktów

Aug 11, 2017

Wraz z rozwojem chińskiej gospodarki rynkowej, poziomu gospodarczego w Chinach, bieżące zakłady produkcyjne koszty operacyjne, zwłaszcza koszty siły roboczej są coraz wyższe, co powoduje, że wiele przedsiębiorstw produkcyjnych i przetwórczych musi inteligentną, zautomatyzowaną transformację produkcji, obróbkę CNC aluminium poprzez wyposażenie zamiast sztucznych Oszczędność kosztów operacyjnych przedsiębiorstw.

Aluminiowe Obróbki CNC to oszczędność kosztów pracy, oszczędność kosztów inteligentnego, zintegrowanego sprzętu do przetwarzania. Zarówno w celu oszczędności kosztów pracy, ale także w celu promowania standaryzacji produkcji, poprawy jakości produktu i doskonałej stawki.

Który jest obecny rynek w Chinach CNC obróbka CNC centrum sprzętu jest co? Według badania, obecnego rynku sprzętu do obróbki aluminium CNC w Chinach, ceny sprzętu importowanego na ogół wahają się między 650 000 a 120 mln, zależnie od funkcji sprzętu i przetwarzania różnych cen w różnych cenach. Krajowych urządzeń do obróbki aluminium ceny w 450.000-60 milionów między taniej niż importowane sprzętu do około połowy. Różnica w cenie jest tak duża, czy sprzęt krajowy nie jest tak dobry, jak sprzęt przywożony? Przyjrzyjmy się wykresowi porównawczemu: w procesie cięcia metalu, w celu poprawy efektywności cięcia, dokładności obrabianego przedmiotu i zmniejszenia chropowatości powierzchni przedmiotu obrabianego, wydłużenia trwałości narzędzia, w celu uzyskania najlepszych wyników ekonomicznych, musimy zredukować narzędzie i przedmiot obrabiany, pomiędzy narzędziem a tarciem tarcowym, Ciepło wytwarzane przez odkształcenie materiału w obszarze.

Aby osiągnąć te cele, z jednej strony poprzez opracowanie wysokiej twardości i wysokiej temperatury materiału narzędzia oraz poprawienie geometrii narzędzia, a z drugiej strony użycie doskonałego płynnego cięcia (mielenia) może często znacząco poprawić oszczędność skrawania i zmniejszenie chropowatości powierzchni przedmiotu obrabianego, obróbka CNC z aluminium Aby wydłużyć trwałość narzędzia, uzyskać dobre korzyści społeczne i ekonomiczne. Przy obróbce płynnego cięcia jest główną funkcją smarowania i chłodzenia, dodawanie specjalnych dodatków może również odgrywać rolę w czyszczeniu i rdzeniu, Aluminiowe Obróbki CNC do ochrony obrabiarek, narzędzi i części oraz innych przedmiotów nie są skorodowane.

Przy obróbce skrawaniem popularnym płynem do cięcia jest: wodny roztwór, zwykła emulsja, emulsja do ekstremalnych nacisków, olej mineralny, olej roślinny, olej zwierzęcy, ekstremalny olej do cięcia. Wśród nich najlepszy efekt chłodzenia wodnego roztworu, smarowanie cieczą skraplania cieczą najlepsze. Ze względu na wiele rodzajów płynów do cięcia, różnica wydajności jest duża, a obróbka CNC z aluminium, więc wybór odpowiedniego płynu do obróbki w obróbce zawsze był trudniejszy. Są to przede wszystkim materiały z materiału obrabianego, materiały narzędziowe, cechy technologii przetwarzania oraz charakter wyboru rozsądnego wyboru płynu do cięcia.