19@zl-alu.com +8618825438762
Aluminium CNC Machining możesz należy poważnie rozważyć zmianę pozycji noża w przypadku kolizji

Aluminium CNC Machining możesz należy poważnie rozważyć zmianę pozycji noża w przypadku kolizji

Oct 24, 2017

Jako metodę zaawansowanego przetwarzania Obróbka CNC aluminium jest powszechnie stosowany w produkcji precyzyjnych i skomplikowanych części przemysłu lotniczego, przemysłu stoczniowego i przemysłu elektronicznego. W Obróbka CNC aluminium z rysunków części do obróbki elementów kwalifikowaną, pierścień położony jest procesem złożonym i rygorystyczne. Na każdym etapie problem proces zostanie przerwany. Kombinacji następujących Przykłady obróbki betonu w 3 etapach, proces pewne kluczowe czynniki, aby analizować, tak, że możemy pogłębić zrozumienie CAluminum Obróbka CNC, obróbka CNC aluminium przetwarzania i produkcji, pomóc.

Ogólne użycie obrabiarki CNC, większość możliwości przetwarzania nie jest dostępna. Obróbka CNC aluminium proces jest podobny do zwykłego obrabiarki. Jednak ze względu na NC obrabiarki przetwarzania proces każdy szczegół musi być z góry ustalone, przetwarzanie automatyczne uzupełnianie. W związku z tym w porównaniu z procesu przygotowania zwykłych obrabiarki, ma swoje własne cechy.

Podczas obróbki części wspólnej obrabiarki, pozycji związek między narzędzia i przedmiotu obrabianego jest ustanowiona przez połączenie pomiaru i koła zamachowego, jeśli położenie narzędzia nie jest poprawna, można regulować przez operatora w dowolnym momencie. i NC przetwarzania, do mocowania, istnieje wiele narzędzi przetwarzania, w celu ustalenia różnych rodzajów noże i inne parametry wejściowe do komputera, komputer poprzez transformację współrzędnych, tak że każdy narzędzia i przedmiotu obrabianego ustanowienie odpowiednich relacji. Do zwykłej obróbki, problem nóż nie uznaje się za ważny czynnik. Do CAluminum obróbki CNC tak długo, jak długo użycie programu przetwarzania, musi znajdować się na nóż, w przeciwnym razie będzie poważne konsekwencje. Zwykłe przetwarzanie jest często za pomocą operacji poczucie kontroli i przetwarzania NC należy poważnie rozważyć zmianę stanowiska, w celu uniknięcia kolizji.

Obróbka CNC CAluminum sprzęt jest wysokiej technologii i wiedzy integracji produktów mechanicznych i elektrycznych, jego zaawansowanych technologii, wysoki stopień inteligencji, system sterowania układ scalony, struktura jest bardziej złożonych , więc sprzęt do obróbki NC w perspektywie długoterminowej procesu usterki bardziej złożone, trudne utrzymanie. Diagnostyka usterek i utrzymanie sprzętu Obróbka CNC aluminium jest ważną częścią jego wykorzystania, a także jednym z czynników ograniczających jego funkcji.

Sprzęt do obróbki CNC CAluminum składa się głównie z wejścia/wyjścia urządzenia, urządzenia sterowania numerycznego, serwo dysku urządzenia, urządzenie sterujące elektryczne logiki obrabiarek i pozycji wykrywania urządzenia. Zasada działania: W przetwarzanie danych wymiaru i proces obrabianego materiału mają być przetwarzane są zaprogramowane w Obróbka CNC aluminium program według kodu i format systemu, urządzenia wejścia/wyjścia jest przekazywane do sterowania numerycznego urządzenia, przetwarzanie informacji i instrukcji przetwarzania powstają po przetwarzania danych i dane wyjściowe do urządzenia sterującego elektryczne logiki i serwo dysku urządzenia maszyny, tak aby kontrolować urządzenia transmisyjnego obrabiarki i zakończyć proces cięcia i obróbki przedmiotu obrabianego. W tym procesie, oprócz otrzymania instrukcji urządzenia NC serwo dysku urządzenie współdziała z logiki elektryczne urządzenia sterującego obrabiarki, przedmiotu obrabianego cięcia i obróbki dokładność wyższa. W procesie obróbki CNC aluminium, danych wykrywania i monitorowania są przeprowadzane według pozycji, wykrywanie urządzeń, a dane i wyniki monitorowania są karmione powrót do urządzenia NC w czasie rzeczywistym, tak, że dane mogą być obliczane i kontrolowane dokładnie w urządzenia sterowania numerycznego, tworząc w ten sposób skuteczne semi ZAMKNIĘTA pętla sterowania urządzenia NC.