19@zl-alu.com +8618825982330
Utwórz WEB RED In The Engineering World! Aby osiągnąć trzy najwyższe Chiny Podwójna siła

Utwórz WEB RED In The Engineering World! Aby osiągnąć trzy najwyższe Chiny Podwójna siła

Jun 21, 2018

Stwórz "czerwony netto" w świecie inżynierii! Aby osiągnąć najwyższą trójkę "podwójnej siły" China Aluminium


W czerwcu 2017 r. Dystrykt Nanhai oficjalnie ogłosił powstanie stowarzyszenia "Sukces - marka sukcesu - narodowy niewidzialny mistrz południowochińskiego przemysłu morskiego". Od początku miesiąca uruchomiła nagrodę "Znalezienie National Invisible Champion Award dla południowo chińskiego przemysłu morskiego". W grudniu pierwsza grupa 70 niewidzialnych czempionów południowo-chińskiego przemysłu morskiego "wynurzyła się" i utworzyła pierwszy w kraju sojusz "Niewidzialnych bohaterów".


Założona w 1992 r., Zhonglian Aluminium Factory to zakrojone na szeroką skalę, zmodernizowane przedsiębiorstwo produkujące profile aluminiowe, integrujące badania i rozwój, projektowanie, produkcję i sprzedaż. Produkty są szeroko stosowane w projektach budowlanych, transporcie, sprzęcie elektronicznym, wyrobach sanitarnych, biurach domowych i wielu innych. Sektory przemysłu.


Szalunki aluminiowe to kluczowy produkt w dziedzinie profili przemysłowych fabryki aluminium Zoomlion. Nowy rodzaj przyjaznego dla środowiska i energooszczędnego deskowania budowlanego po przetworzeniu wysokiej jakości materiałów aluminiowych stał się w ostatnich latach "czerwonym netto" produktem branży inżynieryjnej.


"W przeszłości budowanie domu wymagało użycia drewnianej ramy do wypełnienia cementu, co wymagało użycia dużej liczby sztucznych guzików. Wystąpiło wysokie zagrożenie bezpieczeństwa. W tym samym czasie drewniana forma nie może być ponownie wykorzystana, co powoduje marnowanie zasobów w pewnym stopniu. "Powiedział Li Weiping. . Obecnie normalna konstrukcja aluminiowego szalunku może sięgać podłogi przez 4 dni, a demontaż deskowania zajmuje tylko 2 dni. To nie tylko znacznie skraca czas budowy, ale także pozwala na ponowne wykorzystanie aluminiowego deskowania do ponownego użycia. W przypadku standardowej konstrukcji można zastosować od 300 do 500 razy.


Firma Zhonglian Aluminium nie tylko była pierwszym przyjaznym dla środowiska i energooszczędnym produktem, ale także przeprowadziła drastyczne reformy w swoich procesach produkcyjnych. "Jesteśmy pierwszą firmą produkującą profile aluminiowe, która wykorzystuje gaz ziemny jako paliwo, co znacznie obniżyło emisję spalin", powiedział Feng Yangming, zastępca dyrektora generalnego China Aluminium Plant. Jako pierwsza firma, która "je kraby", uważa, że usprawnienie procesu produkcyjnego firmy poprzez transformację technologiczną jest nie tylko ucieleśnieniem wypełniania obowiązków społecznych przez firmę, ale także przynosi korzyści firmie. Dzisiaj Zhonglian Aluminium założył trzy główne bazy produkcyjne w Chinach, o łącznej powierzchni ponad 600 000 metrów kwadratowych i rocznej kompleksowej wydajności ponad 300 000 ton.


Przedstaw międzynarodową zaawansowaną technologię

Zwiększona linia produkcyjna i zarządzanie procesami


Po latach rozwoju, Zoomlion Aluminium został uznany przez Ministerstwo Budownictwa za "Zaprojektowaną bazę produkcyjną dla rozwoju i badań nowych drzwi, okien i ścian osłonowych" i jest jedną z dziesięciu najlepszych chińskich firm zajmujących się oszczędzaniem energii. ocenione przez Ministerstwo Przemysłu i Technologii Informacyjnych.


Z biegiem lat, Zoomlion wprowadził również na rynek nowoczesny sprzęt do produkcji aluminium z całego świata, w tym pieców energooszczędnych regenerujących, największej wielkoskalowej, działającej w przód, dwustronnie działającej prasy do tłoczenia o masie 7000 ton w południowych Chinach, badającej profil przemysłowy na rynku i wprowadzenie lakierów natryskowych z Niemiec. Linie do piaskowania i inne technologie; importował linie produkcyjne profili izolacyjnych Yasong i automatyczne magazyny trójwymiarowe ze Stanów Zjednoczonych.


Nie tylko zwraca uwagę na regenerację procesów produkcyjnych, ale Zhonglian Aluminium przywiązuje również dużą wagę do standardowego zarządzania w długim okresie. Od lat 90. XX wieku Zoomlion rozpoczął opracowywanie korporacyjnego standardowego systemu obejmującego standardy technologiczne, w tym standardy zarządzania i standardy pracy. Opracowano także różne rodzaje produktów w oparciu o potrzeby produkcji, eksploatacji i zarządzania. Surowe standardy kontroli wewnętrznej. Obecnie Zoomlion opracował ponad 1400 specyfikacji normalizacyjnych obejmujących technologie, zarządzanie i obszary robocze. W ostatnich latach China Aluminium Plant uczestniczyło w opracowaniu 21 norm krajowych i branżowych.


"Zhonglian przywiązuje ogromną wagę do badań i rozwoju nauki i technologii, a co roku inwestuje duże kwoty w badania i rozwój, a roczne finansowanie badań stanowi ponad 3% sprzedaży", powiedział Feng Yangming. Do tej pory Zhonglian Aluminium udzielił 210 patentów krajowych, w tym 11 patentów na wynalazek i 116 patentów na wzory użytkowe.Wszystkie meble aluminiowe produkowane przez fabrykę aluminium Zoomlion.


Poprawa zmian w branży

Od drzwi i okien systemowych po pełne aluminiowe meble


W hali wystawowej China Aluminium odświeżają się meble z różnych stylów, takich jak chiński styl, Japonia i Korea Południowa, Europa i Stany Zjednoczone. Trudno zauważyć, że te drzwi, okna, stoły, krzesła, szafy i inne produkty, które mają wygląd i dotyk litego drewna, są w rzeczywistości wykonane z aluminium. To innowacyjne podejście zmieniło oryginalny zimny odcień metalu i zachowało zalety produktów aluminiowych, które są wolne od formaldehydu, są trudne w noszeniu i odporne na odkształcenia wilgoci.


Jest to mikrokosmos eksploracji zielonych profili budynków za pomocą Zoomlion Aluminium. Już w 2007 roku Zhonglian Aluminium Factory stworzyła specjalny system drzwi i okien zespół R & D i niezależnie opracował system drzwi i okien Zhonglian. Rok później w Centrum Oceny Nauki i Technologii Ministerstwa Budownictwa odbyło się spotkanie oceniające osiągnięcia naukowe i technologiczne. Zorientowane na energię "Zhongjiaye" seria drzwi i okien ze stopu aluminium typu 50 o tym samym współczynniku energooszczędności była znacznie wyższa od standardu branżowego i przeszła przez grupę ekspertów. Ustalono, że był to wiodący chiński poziom i międzynarodowy zaawansowany poziom w tym czasie, a następnie zdobył nagrodę "Innovation Product Award".


W oparciu o wprowadzenie produktów do drzwi i okien, fabryka aluminium Zoomlion stopniowo rozszerzała się na wszystkie meble aluminiowe, w tym szafy, łóżka, krzesła i inne produkty. W przyszłości Zoomlion skupi się na badaniach zielonych profili ze stopów aluminium, zwiększy inwestycje w badania i rozwój w celu promowania badań technologicznych, w tym badań nad zielonymi i energooszczędnymi profilami ze stopów aluminium, nowych technologii obróbki powierzchni dla wysokiej jakości stopów aluminium i nowego aluminium stopy do transportu. Badania materiałowe itp.


conew_招牌9.jpg